MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte 29 Kasım 2019 MasterChef'te elenen isim

Yayınlanma Tarihi: 29.11.2019 23:32
Değiştirme Tarihi: 30.11.2019 00:50

MasterChef Türkiye'de eleme heyecanı bu akşam yayınlanan bölümle birlikte devam etti. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme adayı olan Rıfat, Güzide, Kıvanç ve Batuhan, bu akşam kritik bir eleme oyunu oynadı. En kötü yemeği yapan kişi yarışmaya veda etti. Peki, MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte veda eden isim.

TV8 ekranlarının soluksuz olarak izlenen yemek yarışması MasterChef Türkiye'de bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Son 8 yarışmacı arasından Rıfat, Güzide, Kıvanç ve Batuhan bu akşam eleme oynadı ve en iyi uskumru dolmasını yapmaya çalıştı. Peki, heyecan dolu eleme oyununun ardından MasterChef'te kim elendi? İşte MasterChef'te elenen isim.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'de bu hafta eleme heyecanı kaldığı yerden devam etti. Bu hafta dokunulmazlık oyunları sonrasında Rıfat, Güzide, Kıvanç ve Batuhan takım kararıyla eleme adayı seçilmişti. Eleme oyununda oldukça zor ve teknik bir yemek olan uskumru dolması yapan yarışmacılar zorlu dakikalar yaşadı. Şeflerin tadımı sonrasında en kötü yemeği yaparak yarışmaya veda eden isim Kıvanç oldu.