MasterChef Türkiye'de kim elendi? 6 Aralık 2019 MasterChef'te elenen isim belli oldu

Yayınlanma Tarihi: 07.12.2019 00:14 | Değiştirme Tarihi: 07.12.2019 00:55

MasterChef'te bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Bu hafta oynanan 3 dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme adayları kırmızı takımdan çıktı. Cemre, Yasin ve Batuhan haftanın eleme adayları oldu. Oynanan eleme oyunu sonrasında en kötü yemeği yapan yarışmacı veda etti. Peki, MasterChef'te bu hafta kim elendi?

MasterChef Türkiye'de heyecan finale yaklaştıkça artmaya devam ediyor. Bu hafta oynanan üç dokunulmazlık oyununda da kıyasıya mücadele yaşandı. İlk dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımdan Yasin, ikinci dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımdan Cemre ve üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımdan Batuhan eleme adayları oldu. Bu akşam gerçekleşen eleme oyununda 3 isim elenmemek adına en iyi yemeği pişirmeye çalıştı. Peki, MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi? İşte hayallerine veda eden o isim.

MASTERCHEF'TE BU HAFTA KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'de bu hafta nefesleri kesen bir eleme oyunu yaşandı. Yasin, Cemre ve Batuhan'un yer aldığı eleme oyununda şefler yarışmacılara oldukça zor bir yemek verdi. Yarışmacılar elenmemek için bu akşam en iyi Kilis pie yemeğini yapmaya çalıştı. Kıran kırana geçen mücadelenin ardından şefler tadım işlemlerini gerçekleştirdi ve 1 kişi MasterChef'e veda etti.

MasterChef Türkiye'de bu hafta en kötü yemeği yaparak elenen isim Yasin Obuz oldu.