MasterChef Türkiye'de bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? | 27 Kasım 2019 Çarşamba MasterChef Türkiye

MasterChef Türkiye'de bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? | 27 Kasım 2019 Çarşamba MasterChef Türkiye
Yayınlanma Tarihi: 27.11.2019 23:35
Değiştirme Tarihi: 27.11.2019 23:48

MasterChef Türkiye'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları bu akşam bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Bireysel olarak mücadele veren kırmızı takım yarışmacıları yaratıcı bir yemek yapmaya çalıştı. Peki, MasterChef Türkiye'de bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Bireysel dokunulmazlık oyunlarının heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu hafta MasterChef'te kırmızı takım yarışmacıları dokunulmazlık oyununu kaybederek bireysel dokunulmazlık mücadelesine çıktı. En iyi yemeği yapan yarışmacı bireysel dokunulmazlığı kazanarak bu hafta eleme adayı olmaktan kurtulacak. İşte bireysel dokunulmazlığı kazanan isim.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelen kırmızı takım yarışmacıları arasında büyük rekabet yaşandı. Kestane ve hurmayla yaratıcı bir yemek yapan kırmızı takım yarışmacıları zorlu anlar yaşadı. Kırmızı takımda başarılı olarak şefler tarafından dokunulmaz olmaya hak kazanan kim olacak merak ediliyordu. Fakat Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun ortak kararı ile bireysel dokunulmazlığı kazanan olmadı. Böylece kırmızı takımın hepsi eleme potasına girdi.