MasterChef Türkiye 50. yeni bölüm fragmanı: İşte MasterChef Türkiye yeni bölüm tanıtımı

MasterChef Türkiye heyecanı bu sefer Ankara'da devam ediyor. MasterChef Türkiye 50. yeni bölümü Ankara'da bir AVM'de yapılacak. Bu sefer jüri üyeleri de alışveriş merkezine gelen ziyaretçiler olacak.  İşte MasterChef Türkiye yeni bölüm tanıtımı...

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2019 00:49
Değiştirme Tarihi: 19.11.2019 00:57

Ekranların heyecanla takip edilen ve izlenen yemek programı MasterChef Türkiye Ankara'ya konuk oluyor. Son bölümde MasterClass için kıyasıya yarışan yarışmacılar, bu sefer Ankara'da bir AVM'de yemek hazırlayacaklar. Mavi takım ile kırmızı takım arasında kazananı ise alışveriş gelen ziyaretçiler belirleyecek. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

MasterChef Türkiye son bölümde ilk olarak yarışmacılar kaptanlık mücadelesi verdiler. Şeflerin isteğiyle lahmacun hazırlayan yarışmacılardan Alican, mavi takımın kaptanı seçilmişti. Alican ise kendine rakip olarak kırmızı takımın kaptanını Batuhan'ı seçti. 

MasterChef Türkiye'de mavi takımın kaptanı Alican; Cemre, Yasin, Kıvanç ve Ekin'i seçti. Kırmızı takımın kaptanı Batuhan ise Suna, Güzide, Rıfat'ı seçti. 

Daha sonra kırmızı takım ile mavi takım ödül oyununda karşı karşıya geldiler. Şefler, takım kaptanlarına elli lira vererek üç kişilik bir aileyi doyuracak bir menü çıkarmalarını istedi. Takımlar, yine verilen süre içinde yemeklerini hazırladılar. Fakat şefler iki takım arasında karar veremediler ve her iki takımın da kazandığını ilan ettiler.