Yayınlanma Tarihi: 11.12.2018 | Değiştirme Tarihi: 11.12.2018

MasterChef Türkiye 30. bölüm fragmanı izle! Şeflerden Uğur’a şok ceza

MasterChef Türkiye 30. bölüm fragmanı yayınlandı. MasterChef Türkiye’nin 29. Bölümü dün akşam yayınlandı. Haftanın ilk eleme adayı 3 tur halinde gerçekleşen oyunların ardından şeflerin verdiği puanlarla belli oldu. Yeni bölüm fragmanında şeflerden Uğur’a şok bir ceza var!MasterChef Türkiye’nin 30. bölümü bu akşam ekrana gelecek. Yarı final haftasında heyecan dorukta.  Yeni bölümde bakalım neler yaşanacak, haftanın elenen ismi kim olacak?

MASTERCHEF TÜRKİYE 29. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA

Dün akşam 29. Bölümü yayınlanan MasterChef Türkiye yine heyecan dolu bir mücadeleye sahne oldu. MasterChef Türkiye’de yarı final haftasında şeflerin yarışmacılara bir de sürprizi vardı. Elenen arkadaşlarını stüdyoda gören yarışmacılar adeta şok oldu. Yarışmacılar ve elenen isimler arasında zaman zaman gergin anlar da oldu. Eslem ile Hakan arasında 'aşk' tartışması yaşandı. Eslem, Hakan'a karşı açtı ağzını yumdu gözünü; “Aramızda hiçbir şey yokken aşk iddiları falan... Saçma saçma şeylere girme” dedi.

MasterChef Türkiye’nin 29. Bölümünde haftanın ilk eleme adayı da belli oldu. MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı 3 tur halinde gerçekleşen oyunların ardından şeflerin verdiği puanlarla belli oldu. MasterChef Türkiye’de eleme potasına giden ilk isim Meltem oldu.

MasterChef Türkiye 30. bölümüyle bu akşam 20:00’de TV8’de!

 

MASTERCHEF TÜRKİYE 30. BÖLÜM FRAGMAN İZLE: