Yayınlanma Tarihi: 11.12.2018 | Değiştirme Tarihi: 11.12.2018

MasterChef Türkiye 29. Bölüm izle! Haftanın ilk eleme adayı belli oldu

MasterChef Türkiye’nin 29. bölümü dün akşam yayınlandı. MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı 3 tur halinde gerçekleşen oyunların ardından şeflerin verdiği puanlarla belli oldu. MasterChef Türkiye’de eleme potasına giden ilk isim Meltem oldu.MasterChef Türkiye’de yarı final haftasında heyecan dorukta. Dün akşam 29. Bölümü yayınlanan MasterChef Türkiye yine heyecan dolu bir mücadeleye sahne oldu.

Eslem ile Hakan arasında 'aşk' tartışması

MasterChef Türkiye’de yarı final haftasında şeflerin yarışmacılara bir de sürprizi vardı. Elenen arkadaşlarını stüdyoda gören yarışmacılar adeta şok oldu. Yarışmacılar ve elenen isimler arasında zaman zaman gergin anlar da oldu. Eslem ile Hakan arasında 'aşk' tartışması yaşandı. Eslem, Hakan'a karşı açtı ağzını yumdu gözünü; “Aramızda hiçbir şey yokken aşk iddiları falan... Saçma saçma şeylere girme” dedi.   

MasterChef Türkiye’nin 29. bölümünde haftanın ilk eleme adayı da belli oldu. MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı 3 tur halinde gerçekleşen oyunların ardından şeflerin verdiği puanlarla belli oldu. MasterChef Türkiye’de eleme potasına giden ilk isim Meltem oldu.

MasterChef Türkiye 30. bölümüyle bu akşam 20:00’de TV8’de!

 

MASTERCHEF TÜRKİYE 29. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

MASTERCHEF TÜRKİYE 30. BÖLÜM TANITIMI İZLE: