Yayınlanma Tarihi: 27.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 27.11.2018

MasterChef Türkiye 26. bölüm fragmanı yayınlandı! Tıkla fragmanı izle

MasterChef Türkiye'nin 26. bölümünde yarışmacıları zorlu bir görev bekliyor. Küçükyalı'da bir otelde öğretmenler için yemek yapacak olan yarışmacılar bakalım nasıl bir performans sergileyecek. MasterChef Türkiye 26. bölümüyle bu akşam 20:00'de TV8'de!MasterChef Türkiye'nin 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Eslem ve Burcu gerginliği dikkat çekiyor. Eslem'in "Buraya kadar hakkımla geldim, gidersem de giderim" sözleri üzerine Burcu, "Biz başkalarının hakkını yiyerek geldik doğru diyorsun" cevabını veriyor. Eslem buna karşılık "Kesinlik" deyince ortam geriliyor.

MasterChef Türkiye 26. bölümünde yarışmacıları yine zorlu bir görev bekliyor. MasterChef Türkiye yarışmacıları Küçükyalı'da bir otelde öğretmenler için yemek yapacak. Bakalım ortaya nası lezzetler çıkacak?

MasterChef Türkiye'nin 25. bölümünde neler oldu?

MasterChef Türkiye yarışmacılarını 25. bölümde bekleyen görev lahmacun... 8 adet en iyi lahmacunu en çabuk yapan yarışmayı kazandı.

Hakan'a sinirlenen Somer şef, "O rozeti taktığım gibi alırım senden, inan bu son şansın" dedi. Hakan'ın "Ne rozetmiş be!" tepkisi Somer şefi daha da kızdırdı.

MasterChef Türkiye 25. bölümde yarışmacıları bir de sürpriz vardı. Mehmet ve Somer şefin stüdyoya omuzlarında kocaman balıklarla gelmesi yarışmacıları şoke etti.

MASTERCHEF TÜRKİYE 25. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!