Yayınlanma Tarihi: 27.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 27.11.2018

MasterChef Türkiye 25. bölüm izle! İlk eleme adayı kim oldu, kim koruma altına alındı?

MasterChef Türkiye'nin 25. bölümü dün akşam yayınlandı. MasterChef Türkiye'de dokunulmazlığı kazanan yarışmacı Hakan oldu. Hakan, Mehmet ve Meltem arasında bir seçim yapmak zorunda kaldı. MasterChef Türkiye'de koruma altına alınan yarışmacı Meltem oldu.MasterChef Türkiye'nin 25. bölümünde yine heyecan ve mücadele bir aradaydı. MasterChef Türkiye'de haftanın ilk günü yarışmacılar kaptanlık, takım ve dokunulmazlık oyunlarında mücadele etti.

Oyunlardan sonra son 3'e kalan Hakan, Mehmet ve Meltem zorlu bir mücadeleye girdi. Dokunarak ve koklayarak ürünleri tahminde bulunmaları istenen yarışmacılar arasında biri dokunulmazlığı kazandı. MasterChef Türkiye'de haftanın ilk gününde dokunulmazlığı kazanan yarışmacı Hakan oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE 25. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MasterChef Türkiye şefleri Hakan'dan arkadaşlarından birini koruma altına almasını istedi. Mehmet ve Meltem arasında seçim yapan Hakan, Meltem'i koruma altına aldı. MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı Mehmet oldu.

MasterChef Türkiye'nin 26. bölümünde neler olacak?

MasterChef Türkiye'nin 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Eslem ve Burcu gerginliği dikkat çekiyor. Eslem'in "Buraya kadar hakkımla geldim, gidersem de giderim" sözleri üzerine Burcu, "Biz başkalarının hakkını yiyerek geldik doğru diyorsun" cevabını veriyor. Eslem buna karşılık "Kesinlik" deyince ortam geriliyor.

MasterChef Türkiye 26. bölümünde yarışmacıları yine zorlu bir görev bekliyor. MasterChef Türkiye yarışmacıları Küçükyalı'da bir otelde öğretmenler için yemek yapacak. Bakalım ortaya nası lezzetler çıkacak?

 

MASTERCHEF TÜRKİYE 26. BÖLÜM FRAGMANI: