Yayınlanma Tarihi: 19.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 19.11.2018

MasterChef Türkiye 23. bölüm fragmanı yayınlandı! Diskalifiye sonrası neler olacak?

MasterChef Türkiye nefes kesen bir bölümle daha ekranlarda olacak. Kandil simidi yapımında hünerlerini sergileyecek yarışmacılardan bakalım hangisi öne çıkacak? MasterChef Türkiye, bu akşam saat 20:00'de TV8'de...MasterChef Türkiye 23. bölüm tanıtımında sahne Uğur ve Hakan atışmasıyla açılıyor. Hakan, Uğur'a "Eleme potasında korktun, sesin soluğun çıkmıyor" sözleriyle takılıyor. Uğur'un ise "Ben buraya tek geldim, gidersem de tek giderim; ama kusura bakmayın da MasterChef madalyasını almadan gitmeyeceğim" sözleri dikkat çekiyor.

MasterChef Türkiye şeflerinin 23. bölümde yarışmacılardan istedikleri lezzet ise; kandil simidi... Bakalım yarışmacılar bu etapta nasıl bir performans sergileyecek.

MasterChef Türkiye’de diskalifiye şoku!

Geçen hafta MasterChef Türkiye yarışmacılarının AVM'de yaptığı yarışmadan fırlattığı tuzluk, yarışmayı izleyenlere gelince jüri üyeleri Murat adına özür diledi. Murat'ın çevresini rahatsız eden hareketleri yarışma boyunca devam etti.

Abartılı tavırlarıyla sabırları zorlayan MasterChef Murat, "Benim için buralara kadar geldiğiniz için çok teşekkür ederim, inanıyorum ki ben olmasam gelmezdiniz" sözleriyle dikkat çekti. 

Stüdyoda kırmızı takımın döner yapımı sırasında balkondan sözledikleriyle yarışmacıları çileden çıkaran Murat, jürinin de sabrını zorladı. "Murat sus" uyarılarının ardı arkası kesilmezken, Murat uyarıları dikkate almadı.Murat'ı yanına çağıran MasterChef Türkiye'nin şeflerinden Somer şef, "Ne anlatıyosun sen orada, çocuklar burada iş yapmaya çalışıyor. Kime şov yapıyorsun" diyerek tepki gösterdi. "Doktor kendi haline bırakın dedi, siz bırakmayın" diyen Murat, "Beni burada tek bıraktınız nasıl kudurmayayım" diyerek sitem de etti. 

Sabrı taşan şefler, Murat hakkında bir karar vermek zorunda kaldı. MasterChef Türkiye şefleri, "Gerek konuklarımıza karşı tutumu, gerek dışarıdan misafirlerimize karşı tutumundan dolayı bu kararı almak zorundaydık." Murat'ın diskalifiye olduğunu açıkladılar.

MURAT'IN DİSKALİFİYE EDİLDİĞİNİ BÖYLE DUYURDULAR! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN