MasterChef Türkiye 2020 yeni sezon ne zaman hangi gün başlayacak?

MasterChef Türkiye 2020 yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı, binlerce izleyicinin merak edip araştırdığı konular arasında yer almaya başladı. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye 2020'nin yeni sezonu için geri sayım başladı. Bu yıl MasterChef'te hangi yarışmacıların yarışacağı büyük bir merak konusu oldu. Peki, MasterChef Türkiye 2020 yeni sezon ne zaman hangi gün başlayacak? İşte yayın tarihi...

Yayınlanma Tarihi: 13.07.2020 13:42
Değiştirme Tarihi: 13.07.2020 13:42

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren tüm Türkiye'yi ekran başına kilitleyen heyecan dolu yemek yarışması programı MasterChef Türkiye'de yeni sezon için geri sayım başladı. Her sezonuyla ayrı bir heyecan yaratan MasterChef Türkiye'de bu yıl yeni sezonda yarışmacılar Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın yer alacağı jüri karşısında ter dökecek. Yeni sezon tanıtımları yayınlanan MasterChef Türkiye 2020'nin ne zaman başlayacağı oldukça merak ediliyor. Peki, MasterChef Türkiye 2020 yeni sezon ne zaman hangi gün başlayacak?

MASTERCHEF TÜRKİYE 2020 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

MasterChef Türkiye'de bu yıl yine oldukça heyecan dolu bir sezon izleyicileri bekliyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliğini yapacağı MasterChef Türkiye 2020'nin yayın tarihi belli oldu. MasterChef Türkiye 2020 yeni sezonuyla 17 Temmuz 2020 Cuma akşamı izleyicilerle bululaşacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

GEÇEN SEZONUN BİRİNCİSİ CEMRE UYANIK OLMUŞTU!

MasterChef Türkiye'de geçtiğimiz sezon oldukça heyecan dolu bir final akşamı yaşanmıştı. MasterChef Türkiye 2019'un finalinde son ikiye kalan Cemre Uyanık ve Alican Sabunsoy finalde ter dökmüştü ve jürinin vereceğini kararı beklemişlerdi. 

Finalde oldukça iyi performans gösteren iki isim arasından Cemre Uyanık şampiyon olmaya layık görülmüş ve kupanın sahibi olmuştu.