MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Brezilyalı Walison Fonseca kimdir? Walison Fonseca kaç yaşında?

Walison Fonseca, MasterChef Türkiye 2020 ilk bölümüne damgasını vuran, merak uyandıran yarışmacılardan biri. Az bildiği Türkçe ile şeflerin karşısına çıkan ve izleyenleri gülümseten sahnelere neden olan Walison Fonseca merak edilip araştırılmaya başlandı. Peki, Walison Fonseca kimdir, kaç yaşında? Brezilyalı yarışmacı Walison Fonseca ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 17.07.2020 23:24
Değiştirme Tarihi: 18.07.2020 00:41

TV8’in ödüllü ve en çok sevilen yarışmalarından MasterChef Türkiye, yeni sezonuna bu akşam başladı. MasterChef 2020 1. Bölümde birbirinde farklı yarışmacılar ile ilginç anlar yaşandı. Brezilyalı yarışmacı olan Walison Fonseca da bunlardan biri. Türkçe’yi az bilmesi nedeniyle Mehmet Şef ile konuşması sırasında yanlış anlaşılması ile izleyenleri güldüren yarışmacı, izleyenlerin dikkatini çekti. Peki, Walison Fonseca kimdir, kaç yaşında?

MASTERCHEF’İN BREZİLYALI YARIŞMACISI WALİSON FONSECA KİMDİR?

TV8 ekranlarındaki üçüncü sezonun yarışmacı adaylarından biri olan Walison Fonseca, 1986 Brezilya Santos doğumlu. 34 yaşında olan ve modellik ile aktörlük yapan Walison Fonseca, aynı zamanda Import Export yapan bir firması olduğunu söyledi. Yarışmaya, üç yıldır birlikte olduğu Melisa Pınar isimli kız arkadaşı ile birlikte gelen Walison Fonseca, Türkiye'nin kendisine güzel süprizler hazırladığını da belirtti. Dünyanın bir çok yerini gezen Walison Fonseca, beş dil konuşabildiğini söyledi. 9 yıldır Brezilya'dan uzak olduğunu, 20 yıldır bu işi yaptığını belirten Brezilyalı yarışmacı, yaptığı yemek ile Mehmet Şef ve Danilo Şef'ten aldığı Evet oyları ile sonraki tura geçmeyi başardı.