MasterChef Türkiye 2020'de 29 Temmuz Çarşamba düelloyu kazanarak final turuna çıkan Uğur Yılmaz Deniz kimdir?

Uğur Yılmaz Deniz, MasterChef Türkiye’de günün kazanan isimlerinden biri oldu ve final turuna çıktı. MasterChef 2020’de üçlü düello turu devam ediyor. Bu akşam, 29 Temmuz 2020 Çarşamba günü MasterChef’in 13. bölümünde Uğur Yılmaz Deniz, bu sefer iki yarışmacı ile karşı karşıya geldi. Katar’daki işini bırakıp yarışmaya katılması ile dikkat çeken Uğur Yılmaz Deniz, Masterchef Türkiye’de final turuna çıkarak ilk 16’ya girme şansını devam ettirdi. Peki, MasterChef’te final turuna çıkan Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 30.07.2020 00:58
Değiştirme Tarihi: 30.07.2020 00:58
MasterChef Türkiye 2020'de 29 Temmuz Çarşamba düelloyu kazanarak final turuna çıkan Uğur Yılmaz Deniz kimdir?

MasterChef Türkiye’de 29 Temmuz Çarşamba akşamı final turuna çıkan bir yarışmacı da Uğur Yılmaz Deniz oldu. TV8 ekranlarından heyecanla izlenen MasterChef’in yeni sezonunda son 16 yarışmacısını seçme turu devam ediyor. Uğur Yılmaz Deniz, üçlü düello turunu da geçmeyi başardı. Uğur Yılmaz Deniz, final turuna girerek MasterChef yarışmacısı olmasına bir tur kalmış oldu. Peki, Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli? Final turuna nasıl çıktı?

FİNAL TURUNA NASIL ÇIKTI?

29 Temmuz 2020 tarihli MasterChef Türkiye’de üçlü düelloların ilk grubunda Uğur Yılmaz Deniz, Tanju Sarıdikmen ve İbrahim Şenel ile karşı karşıya geldi. Şefler, bu yarışmacılardan Risotto yapmalarını istedi. Bunun için de yarışmacılara 30 dakika verildi. Sürenin bitmesinin ardından şefler, hazırlanan yemeklerin tadına baktı ve değerlendirme yaptılar. Oybirliği ile verdikleri karar sonrasında Uğur Yılmaz Deniz’in günün kazananı olduğunu ve MasterChef’te final turuna kaldığını açıkladılar.

UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR?

Uğur Yılmaz Deniz, 26 yaşında ve aşçı. MasterChef Türkiye’de Antalya’dan katılıyor. Yarışmaya başvurmadan önce Katar Doha’da çalışma fırsatı bulduğunu söyleyen Uğur Yılmaz Deniz, ilk turda şeflerine özel tarifi olan bonfile sarma yaptı. Lezzet konusunda başarılı olan ancak sunum tabağının geliştirmesi gerektiği söylenen yarışmacı evet oylarını alarak üst tura yükseldi.

 

 

İlgili Sayfalar: Magazin