MasterChef Türkiye 2020'de 29 Temmuz Çarşamba düelloyu kazanarak final turuna çıkan Ebru Has kimdir?

Ebru Has, MasterChef Türkiye’de günün kazanan isimlerinden biri oldu ve final turuna çıktı. MasterChef 2020’de üçlü düello turu devam ediyor. Bu akşam, 29 Temmuz 2020 Çarşamba günü MasterChef’in 13. bölümünde Ebru Has, bu sefer iki yarışmacı ile karşı karşıya geldi. İlk turda yaşam hikayesi ile dikkat çeken Ebru Has, Masterchef Türkiye’de final turuna çıkarak ilk 16’ya girme şansını devam ettirdi. Peki, MasterChef’te final turuna çıkan Ebru Has kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 29.07.2020 22:28
Değiştirme Tarihi: 29.07.2020 22:28
MasterChef Türkiye 2020'de 29 Temmuz Çarşamba düelloyu kazanarak final turuna çıkan Ebru Has kimdir?

MasterChef Türkiye’de 29 Temmuz Çarşamba akşamı final turuna çıkan bir yarışmacı da Ebru Has oldu. TV8 ekranlarından heyecanla izlenen MasterChef’in yeni sezonunda son 16 yarışmacısını seçme turu devam ediyor. İlk turda şeflerin beğenisini kazanan Ebru Has, üçlü düello turunu da geçmeyi başardı. Ebru Has, final turuna girerek MasterChef yarışmacısı olmasına bir tur kalmış oldu. Peki, Ebru Has kimdir, kaç yaşında, nereli? Final turuna nasıl çıktı?

FİNAL TURUNA NASIL ÇIKTI?

29 Temmuz 2020 tarihli MasterChef Türkiye’de üçlü düelloların ilk grubunda Ebru Has, Eylem Gür ve Emre Aykaç ile karşı karşıya geldi. Şefler, bu yarışmacılardan Meksika’nın meşhur tatlısı Churros yapmalarını istedi. Bunun için de yarışmacılara 30 dakika verildi. Süre sonunda Eylem Gür tatlıyı hazırlayamazken Emre Aykaç tam olarak bir Churros çıkaramadı. İçlerinden Churros tatlısına en yakın tabağı hazırlayan isim Ebru Has oldu ve böylece MasterChef’te final turuna kaldı.

EBRU HAS KİMDİR?

Ebru Has, 28 yaşında. Aşçılık yapıyor. Aynı zamanda voleybol geçmişi var. Balıkesir'den yarışmaya katıldı. Kanser tedavisi gördü ve bunu atlattı. Tüm şeflerin evet oyunu almayı başaran yarışmacı, MasterChef’te üçlü düello turuna çıkmayı başardı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin