MasterChef Türkiye 2020'de 23 Temmuz Perşembe düelloyu kazanarak final turuna çıkan Walison Fonseca kimdir?

"MasterChef 2020 Brezilyalı Walison Fonseca kimdir?" sorusu TV8 ekranlarında dün akşam ekrana gelen düellolardan sonra merak edilenler arasında yerini aldı. Herkesi ekrana kilitleyen MasterChef 2020'nin 23 Temmuz Perşembe 7. yeni bölümünde başlayan üçlü düellolarda kimin final turuna çıkmaya hak kazanacağı merak edilirken; gösterdiği performans ile jürilerden geçer not alan Walison Fonseca bir üst tura, yani final turuna yükseldi. Peki, Walison Fonseca kimdir? MasterChef 2020 yarışmacı adayı Walison Fonseca kaç yaşındadır? Walison Fonseca evli mi? Eşi kim? Merak edilen tüm detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 24.07.2020 11:57
Değiştirme Tarihi: 24.07.2020 11:58
MasterChef Türkiye 2020'de 23 Temmuz Perşembe düelloyu kazanarak final turuna çıkan Walison Fonseca kimdir?

MasterChef 2020'nin dün akşam ekranlara gelen 7. yeni bölümü nefesleri kesti! Üçlü düelloların başlaması heyecanı doruğa çıkardı. Final turuna yükselmek ve sonrasında MasterChef 2020 yarışmacısı olmak için tüm hünerlerini sergileyen yarışmacı adayları, üçlü düellolarda jürinin beğenisini kazanmak için efor sarf etti. Jürilerin beğenisini toplayarak final turuna yükselen bir diğer isim de yarışamanın başından bu yana çok konuşan Walison Fonseca oldu. Gösterdiği başarının ardından merak edilen isimler arasında yerini alan MasterChef 2020 Walison Fonseca kimdir? Evli mi? İşte detaylar!

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

MASTERCHEF 2020 BREZİLYALI YARIŞMACISI WALİSON FONSECA KİMDİR? WALİSON FONSECA EVLİ Mİ?

TV8 ekranlarındaki üçüncü sezonun yarışmacı adaylarından biri olan Walison Fonseca, 1986 Brezilya Santos doğumlu. 34 yaşında olan ve modellik ile aktörlük yapan Walison Fonseca, aynı zamanda Import Export yapan bir firması olduğunu söyledi.

Yarışmaya, üç yıldır birlikte olduğu eşi Melisa Pınar ile birlikte gelen Walison Fonseca, Türkiye'nin kendisine güzel süprizler hazırladığını da belirtti. Dünyanın bir çok yerini gezen Walison Fonseca, beş dil konuşabildiğini söylerken; 9 yıldır Brezilya'dan uzak olduğunu, 20 yıldır bu işi yaptığını belirtti. Brezilyalı yarışmacı, yaptığı yemek ile Mehmet Şef ve Danilo Şef'ten aldığı Evet oyları ile sonraki tura geçmeyi başarmıştı. Dün akşam ise yine şeflerin beğenisini kazanarak final turuna yükseldi.