MasterChef Türkiye 19. yeni bölüm fragmanında şok! MasterChef Didem'e ne oldu, son durumu nedir?

MasterChef Türkiye 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TV8 ekranlarından heyecanla takip edilen MasterChef'te ana kadroya giren 6. yarışmacının belli olacağı 19. bölümde neler yaşanacak merak ediliyor. Fragmanda Mehmet şefin "Son 3 sezonun en ilginç şeylerinden biri yaşandı" sözleri ve MasterChef Didem'in elini kestiği anlar dikkat çekti. Peki, MasterChef Türkiye'de Didem'e ne oldu? Son durumu nedir? İşte MasterChef Türkiye 19. yeni bölüm fragmanı...

Yayınlanma Tarihi: 08.08.2020 01:29
Değiştirme Tarihi: 08.08.2020 01:29

Ekranların en çok izlenen programı olan MasterChef Türkiye'de her geçen günle birlikte heyecan daha da artıyor. 8 Ağustos Cumartesi günü ekrana gelecek yeni bölümde MasterChef 2020'nin ana kadrosuna girecek 6. yarışmacı belli olacak. Yayınlanan yeni fragman, MasterChef izleyicilerini merak içinde bıraktırdı. İddialı konuşmaların ekrana geldiği MasterChef yeni bölüm fragmanında Didem'in elini kestiği, Mehmet şefin onu sakinleştirmeye çalışması, sağlıkçı çağırılması dikkat çekti. Fakat Mehmet şefin "Belki de bu üç sezonun en ilginç şeylerinden biri yaşandı" sözleri ise ayrı bir merak konusu...

MASTERCHEF DİDEM'İN SON DURUMU NEDİR?

MasterChef Türkiye 19. yeni bölüm tanıtımında Didem Devay'ın elini kestiği anlar izleyenleri korkuttu. Mehmet şefin "Eyvah" diyerek sağlıkçıya seslenmesi, sonrasında Didem'e "Sen oraya bakma, bana doğru bak" dediği ve Didem'in gözyaşları içindeki hali merak içinde bırakıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

MasterChef Didem'in son durumu, bu akşam ekrana gelecek yeni bölümde belli olacak. Mehmet şefin "Bu üç sezonun en ilginç şeylerinden biri oldu" sözleri "Acaba Didem Devay, MasterChef'ten elendi mi?" sorusunu akıllara getirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ BÖLÜMDE 6. YARIŞMACI KİM OLACAK?

MasterChef Türkiye'de ana kadroya giren beş yarışmacı belli oldu. Bu hafta, final turuna giren grupta geriye son 9 kişi kaldı. Bu dokuz kişi arasından sadece üç kişi daha alınacak. 8 Ağustos Cumartesi akşamı, MasterChef Türkiye 19. bölümde bu dokuz kişi arasında kıran kırana bir mücadele yaşanacak. Fragmanda görüldüğü gibi yarışmacılar, birbirinden iddialı sözler ile dikkat çekiyor. Geriye kalan isimler; Rezzan Atan, Selin Aydın, Emel Günoğlu, Furkan Yalçın, Didem Devay, Sefa Okyay Kılıç, Sedat Tuncer, Berker Başmanav ve Esra Tokelli. Bu isimler arasından MasterChef 2020'nin 6. yarışmacısı kim olacak merakla bekleniyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF TÜRKİYE YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye'de şu ana kadar beş yarışmacı belli oldu. 3 Temmuz Pazartesi günü başlayan MasterChef final turunda ilk kazanan isim Serhat Doğramacı oldu. Sonrasında onuna yanına çıkan, ismi yazılı önlüğü alan isimler sırasıyla Duygu Acarsoy, Özgül Coşar, Emir Elidemir ve Ayyüce Kamit oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF YARIŞMACISI DİDEM DEVAY KİMDİR?

Didem Devay, 26 yaşında. İnşaat mühendisi. 2 yıl boyunca şantiye şefliği yaptığını söyleyen Didem Devay, MasterChef’e mutfak şefliği yapmak için geldiğini söyledi. Yarışmaya gelmesine kardeşinin vesile olduğunu belirtti.

Didem Devay, ilk turda taze sebzeli levrek sarması hazırlamıştı. Hazırladığı bu yemek için Danilo şef ve Mehmet şeften evet oyu almış ve böylece MasterChef Türkiye’de üst tura çıkmıştı.

FİNAL TURUNA NASIL ÇIKTI?

Didem Devay, MasterChef üçlü düello turunda Hazal Taşbek ve Mert Aslan ile karşılaştı. Fransız mutfağının meşhur tatlılarından Tarte Tatin yapılması istendi. Verilen 40 dakika süre sonunda şeflerin tadımı sonrasında kazanan yarışmacı oybirlirliği ile açıklandı. Didem Devay, rakiplerine göre daha iyi bir tabak sunarak MasterChef Türkiye’de final turuna çıkmayı başardı.