MasterChef Türkiye 14. yeni bölüm tanıtımı: MasterChef Türkiye 2020 yarışmacıları final turuyla belli olacak!

MasterChef Türkiye 14. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. 17 Temmuz’da başlayan MasterChef yeni sezonunda üçlü düellolar bu akşam sona eriyor. Düelloları kazanan isimler, MasterChef Türkiye 2020 yarışmacıları arasına girmek için final turunda mücadele edecek. Üçlü düelloları kazanan 28 yarışmacı, MasterChef Türkiye’de son 16’ya girmek için tezgahların arkasına geçiyor. Mehmet Şef’in fragmanda bir yarışmacı kovması dikkat çekerken MasterChef Türkiye 2020 yarışmacıları kimler olacak merak ediliyor. Peki, MasterChef Türkiye’de final turuna kimler kaldı? İşte MasterChef Türkiye 14. Yeni bölüm fragmanı…

Yayınlanma Tarihi: 30.07.2020 00:43
Değiştirme Tarihi: 30.07.2020 00:43

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye’de son 16’ya kalan yarışmacıların belli olmasına az bir süre kaldı. Son üçlü düello turu sonrasında MasterChef’te final turuna kalan yarışmacılar belli oldu. Bu yarışmacılar, 3 Ağustos Pazartesi günü ekrana gelecek MasterChef 14. Yeni bölümde bir kez daha mücadele edecek. Yapılacak bu son oyun ile MasterChef Türkiye 2020 yarışmacıları belli olacak. Yayınlanan tanıtımda Mehmet şefin stüdyodan bir yarışmacıyı kovduğu, yarışmacıları durdurup bu yemeği tatmayacaklarını söylediği anlar merak uyandırdı. Peki, MasterChef Türkiye 2020 yarışmacıları kimler olacak? Masterchef’te final turuna kimler çıktı?

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF TÜRKİYE’DE FİNAL TURU BAŞLIYOR!

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye’de final turu başlıyor. İki hafta önce yeni sezonuna giren MasterChef’te yüz bin başvuru arasında seçilen yarışmacılar arasında final turuna kalanlar belli oldu. Bu turda şefler yarışmacıları epey zorlayacak ve sonuçta MasterChef Türkiye 2020’nin son 16 yarışmacısı ortaya çıkacak. 3 Ağustos Pazartesi günü başlayacak Masterchef 2020 final turunu kimler geçecek, kimler son 16 arasına kalacak merakla bekleniyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF TÜRKİYE’DE FİNAL TURUNA KİMLER KALDI?

MasterChef Türkiye’de üçlü düellolar 23 Temmuz Perşembe günü başladı. İlk gün üçlü düelloların sonunda Selin Aydın, Barbaros Yoloğlu, Serhat Doğramacı, Walison Fonseca şeflerden geçer not alarak bir üst tura çıkmaya hak kazandı. Yarışmacılardan ilk gün istenen yemekler sufle, 4 peynirli niyokki, pastırmalı humus, asma yaprağında barbun idi.

24 Temmuz Cuma günü MasterChef Türkiye’de Celal Sarıgül, Sedat Tuncer, Ayyüce Kamit, Berker Başmanav düelloları kazanıp final turuna ismini yazdıran yarışmacılar oldu. Bu yarışmacıları final turuna çıkaran yemekler; Fransız soğan çorbası, baklava hamurunda levrek, Steak tartar, fish and cips idi.

25 Temmuz Cumartesi akşamı ise ekrana gelen MasterChef 2020 dokuzuncu bölümde Sefa Okyay Kılıç, Gülşah Suna, Arem Yüce, Furkan Yalçın üçlü düelloları kazanan isimler oldular ve final turuna kaldılar. Yarışmacılar; Tikka masala, Ceviche, islim kebabı, künefe (poşe yumurta) yemekleri yapmaya çalıştı.

26 Temmuz Pazar günü üçlü düellolarda yarışmacılar Croque Madame, Ali Nazik kebabı, Izgara köfte ve piyaz, Dana pikata final turuna çıkanları belirleyen yemekler oldu. Bu turda Esra Tokelli, Kayhan Özekin, Özgül Coşar ve Berk İlter MasterChef Türkiye’de final turuna kalan yarışmacılar oldu.

27 Temmuz Pazartesi günü üçlü düelloları kazanıp final turuna çıkan yarışmacılar; Duygu Acarsoy, Büşra Uygur, Tanya Kilitkaya ve Emir Elidemir oldu. Bu yarışmacıları final turuna çıkan yemekler ise süzme mercimek çorbası, Hıngal mantısı, Gazpacho çorbası ve hamburger oldu.

28 Temmuz Salı günü Emel Günoğlu, Didem Devay, Dilara Türüt ve Rezzan Atan final turuna kalan isimler oldu. Bu yarışmacılar, üçlü düellolarda vişneli etli pazı sarma, Tarte tatin, ciğerli iç pilav ve taco yaparak yarıştı.

29 Temmuz Çarşamba günü MasterChef Türkiye’de final turuna kalan isimler; Uğur Yılmaz Deniz, Eray Aksungur, Çağla Levent, Ebru Has oldu. Bu yarışmacılar, üçlü düellolarda Churros, Spagetti Bolonez, Risotto ve Ballı Susamlı Tavuk yemekleri yaparak final biletini kazandılar.

İlgili Sayfalar: Magazin