MasterChef'ten elenen Yasin Obuz kimdir, kaç yaşındadır?

Yasin Obuz, bu akşam MasterChef Türkiye'ye veda etti. Yarışmada tavırları, şivesi, enerjik hareketleri ile dikkatleri üzerine çeken MasterChef Yasin, bu hafta elenen isim oldu. Peki, Yasin Obuz kimdir, kaç yaşındadır, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 07.12.2019 00:14
Değiştirme Tarihi: 07.12.2019 00:19
MasterChef'ten elenen Yasin Obuz kimdir, kaç yaşındadır?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye'de eleme gecesi heyecanı vardı. Bu hafta yarışmaya veda eden isim ise Yasin Obuz oldu. MasterChef Yasin, yarışmada söylediği sözler, enteresan hareketleri ile tanınıyor ve seviliyordu. Fakat Yasin, bu haftanın elenen ismi olmaktan kurtulamadı. Peki, MasterChef Yasin Obuz kimdir, kaç yaşındadır, ne iş yapıyor? 

YASİN OBUZ KİMDİR?

Aslen Diyarbakırlı olan Yasin Obuz, 1989 yılında dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi spor bölümünden mezun olan ve işletmecilik yapan Yasin Obuz’un ailesi Antalya'da yaşıyor.

Obuz, bir çok spor ile uğraşmış ayrıca geçmişte antrenörlük de yapmıştır.

Ticaretle uğraşan Obuz, yarışmaya İstanbul'dan katıldı. Yarışmada "Şampiyon belli acaba 2. kim olacak" gibi iddialı sözleri ile dikkatleri üzerine çekmiştir.  Yasin Obuz, Yemekteyiz yarışmasıyla tanındı ve birkaç kez katıldığı yarışmada rakiplerini epey zorladı.

Yasin Obuz, yönetmenliğini Bilal Kalyoncu'nun yaptığı 6 Eylül 2019 da gösterime giren Cin-si Bozuk adlı sinemada rol almıştır.