MasterChef'te para ödülü oyununu hangi takım kazandı? | 9 Aralık MasterChef para ödülü oyunu

MasterChef Türkiye'de bu haftanın son kaptanlık oyunu oynandı ve kaptanlar belirlendi. Mavi ve kırmızı takım yarışmacılarının belirlenmesinin ardından iki takım yarışmacıları da para ödülü kazanmak için mücadele etti. Peki, MasterChef'te para ödülü oyununu hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 10.12.2019 09:28
Değiştirme Tarihi: 10.12.2019 09:28
MasterChef'te para ödülü oyununu hangi takım kazandı? | 9 Aralık MasterChef para ödülü oyunu

MasterChef'te ödül oyunu için dün akşam heyecan dolu bir mücadele yaşandı. Her iki takıma da alışılagelmişin dışında bir ödül oyunu deneyimi yaşatan jüri üyeleri, yarışmacılara eğlenceli dakikalar yaşattı. Peki, MasterChef'te para ödülü oyununu hangi takım kazandı? İşte para ödülünün kazananları.

MASTERCHEF'TE ÖDÜL OYUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef'te ödül oyununda önce takım kaptanlarının belirlendiği mücadele vardı. MasterChef Türkiye'nin yayınlanan bölümünde yarışmacılar kaptanlık yarışında yağlama yaptı. Şeflerin tadımı sonrası en iyi yemeği yaparak mavi takımın kaptanı olan isim bu hafta Güzide oldu. Güzide rakip takıma ise Ekin'i seçti.

Somer Şef yarışmacıların uyması gerek yeni kuralı anlattıktan sonra yarışmacılar ödül oyununda mutfakta ekmek içinde kış çorbası yapmak için mücadele etti.  5 bin TL değerindeki hediye çekini alarak ödül oyununu kazanan takım kırmızı takım oldu.