MasterChef'te ödül oyununu kim kazandı? İşte 17 Aralık MasterChef Türkiye'de ödül oyununu kazanan

MasterChef'te ödül oyununu kim kazandı? İşte 17 Aralık MasterChef Türkiye'de ödül oyununu kazanan
Yayınlanma Tarihi: 17.12.2019 22:42
Değiştirme Tarihi: 17.12.2019 22:42

MasterChef Türkiye'de bu akşam yarışmacıların yakını konuk olacak. Her yarışmacının birer yakını ile yemek yaptığı ödül oyunu sırasında eğlenceli anlar yaşandı. Peki, MasterChef'te ödül oyununu kim kazandı?

Ekranların rakipsiz yarışma programı MasterChef Türkiye 69. yeni bölümünde ödül oyunu oynandı. Programa konuk olarak yarışmacıların birer yakını katıldılar ve birlikte yemek yaptılar. Ödül oyunu hem eğlenceli hem de heyecanlı geçti. Sonunda ise bir yarışmacı ve yakını mutlu sona ulaştı. Peki, MasterChef'te ödül oyununu kim kazandı? İşte 17 Aralık 2019 MasterChef ödül oyununun kazananı...

MASTERCHEF'TE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de yeni bölüm yine heyecanlı geçti. Son beşe kalan yarışmacı ve birer yakını ile birlikte bir saatlik süre içinde en güzel yemeği yapmaya çalıştılar. MasterChef'te aileler, yapmak istedikleri yemeği kendileri seçerken şefler, yarışmacılardan su böreği yapmalarını istedi. Eğlenceli geçen sürenin sonunda ödül olarak verilen 10 bin liralık ödülü kazanan kişi belli oldu. MasterChef'te ödülü kazananlar, Batuhan ve annesi oldu.

KİM HANGİ YEMEĞİ YAPMAYI SEÇTİ?

Batuhan'ın annesi Latife hanım - etli yaprak sarma

Güzide'nin ablası Tuğba hanım - kabaklı yoğurtlu dolma

Cemre'nin anneannesi Rahime hanım - kazan kebabı

Ekin'in kuzeni Cahit bey - şinitzel

Alican'ın kızkardeşi Nezihe - patlıcan ve biber kuru dolması