MasterChef'te ödül oyununu kim kazandı? İşte 16 Aralık 2019 MasterChef Türkiye'de ödül oyunu kazananı

MasterChef'te ödül oyununu kim kazandı? İşte 16 Aralık 2019 MasterChef Türkiye'de ödül oyunu kazananı
Yayınlanma Tarihi: 16.12.2019 23:19
Değiştirme Tarihi: 16.12.2019 23:19

MasterChef Türkiye 68. yeni bölümünde Demet Akalın - Okan Kurt çifti ile Alişan - Buse Varol çiftleri kaptanlık oyunu oynadılar. Oyun sonrasında ise oluşturulan mavi takım ile kırmızı takım ödül oyunu oynadı. Peki, MasterChef'te ödül oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarının heyecanla izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye, konukları ile izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı. Programın konukları olan Demet Akalın - Okan Kurt çifti ile Alişan - Buse Varol çiftleri, önce kaptanlık oyunu oynadılar. Sonrasında ise mavi takım ve kırmızı takım için yarışmacıları seçtiler. Sonrasında ise ödül oyunu oynandı. Peki, MasterChef'te ödül oyununu kim kazandı?

MASTERCHEF'TE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Şefler, mavi takım ile kırmızı takımdan barbekü partisi menüsü hazırlamalarını istedi. Şeflerin, kazanan takıma barbekü partisi verileceğini açıklaması yarışmacıları ayrı bir heyecanlandırdı. Süre sonunda şeflerin tadımı ile oyunu kazanan takım belli oldu. MasterChef'te ödül oyununu kazanan takım ise mavi takım oldu.

Yemeklere göre kazanan takımlar ise şöyle; 

Salata - kırmızı takım

Kızarmış patates - mavi takım

pilav - kırmızı takım

soslu tavuk - mavi takım

köfte - kırmızı takım

şiş ciğer - kırmızı takım 

dana biftek - mavi takım

kuzu pirzola - mavi takım

meyve tabağı - mavi takım

Menü: ızgara köfte, şişte ciğer, kuzu pirzola, soslu tavuk kanadı, çoban salata, lavaş, pilav, patates kızartması ve yanar dönerli meyve tabağı