MasterChef'te ödül oyununu kim kazandı? | 2 Aralık MasterChef ödülü

Yayınlanma Tarihi: 03.12.2019 00:34 | Değiştirme Tarihi: 03.12.2019 00:59

MasterChef Türkiye'de bu hafta ödülü kazanmak için adeta kıyasıya rekabet yaşandı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bu hafta en iyi yemekleri yaparak, para ödülünü kazanmak için mücadele verdi. Peki, MasterChef'te para ödülünü hangi takım kazandı? İşte 2 Aralık ödül oyununu kazanan takım.

MasterChef Türkiye'de nefes kesen anlar her hafta yaşanmaya devam ediyor. Bu hafta kaptanlık yarışının ardından iki takım yarışmacıları da belirlendi. Kaptanlık yarışını kazanan Alican mavi takımın kaptanı oldu ve rakip olarak kırmızı takıma Cemre'yi kaptan seçti. Takımların belirlenmesinin ardından ödül oyunu için 2 takım yarışmacıları mücadele etti. Peki, MasterChef'te ödül oyununu hangi takım kazandı?

MASTERCHEF'TE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

En iyi çöp şişi yaparak kaptanlık yarışını kazanan Alican, mavi takımın kaptanı oldu ve karşısına Cemre'yi seçti. Takımlarını toplayan yarışmacılar ardından kişi başına 5 bin lira ödülü için müthiş bir mücadele verdi. Kırmızı takım ile mavi takım, ödül oyununda en iyi yemekleri yaparak mücadeleyi kazanmaya çalıştı. Müthiş mücadelenin ardından para ödülünü kazanan takım, mavi takım oldu.