MasterChef'te ödül oyununu kim kazandı? 18 Aralık 2019 MasterChef Türkiye ödül oyununu kazanan ikili

MasterChef'te ödül oyununu kim kazandı? 18 Aralık 2019 MasterChef Türkiye ödül oyununu kazanan ikili
Yayınlanma Tarihi: 18.12.2019 22:50
Değiştirme Tarihi: 19.12.2019 00:47

MasterChef Türkiye bu akşam 70. bölümü ile ekrana geliyor. TV8'de yayınlanan yeni bölümde süpriz konuklar heyecan yarattı. MasterChef'te elenen yarışmacılar, eskiden rakip olduğu kişilerle ödül oyununu kazanmak için birlikte yemek yaptılar. Peki, MasterChef'te ödül oyununu kim kazandı? 

Ekranların heyecanı yüksek dozda yarışması MasterChef Türkiye'de ödül oyunu heyecanı yaşandı. 70. bölümde MasterChef'ten elenen yarışmacılar, kura sonucu eşleştikleri eski rakipleri ile 10 bin liralık ödül oyunu oynadılar. Peki, MasterChef'te ödül oyununu kim kazandı? 18 Aralık 2019 MasterChef Türkiye ödül oyunu sonucu...

MASTERCHEF'TE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de finale az bir süre yarışmacılara süprizler bitmiyor. 18 Aralık 2019 MasterChef bölümünde sona kalan beş yarışmacı, elenen arkadaşlarını görünce şaşkınlık yaşadılar. Her iki tarafa da birden beşe kadar sayılı kura çekimi yaptılar. Sonuçta şöyle bir eşleşme gerçekleşti; Cemre ile Kıvanç, Mustafa ile Ekin, Açelya ile Güzide, Yasin ile Batuhan, Yekaterina ile Alican.

Bir zamanlar rakip olan yarışmacılar, bu akşam MasterChef'te 10 bin liralık ödül oyunu için birlikte omuz omuza mücadele verdiler. Şefler, 45 dakika süre içinde yarışmacılardan; Cheddarlı bonfile dürüm, baharatlı patates kızartması, kaşarlı köfte, piyaz, cordon bleu, pancarlı patates püresi yapmalarını istedi. Sonuçta aralarından bir takımın yaptığı yemek en çok beğenilen oldu ve ödül oyununu kazandı. MasterChef'te ödül oyununu kazanan ikili Yekaterina ile Alican oldu.