MasterChef'te ödül oyununu hangi takım kazandı? | 4 Kasım MasterChef MasterClass ödülü.

MasterChef'te ödül oyununu hangi takım kazandı? | 4 Kasım MasterChef MasterClass ödülü.
Yayınlanma Tarihi: 05.11.2019 09:31 | Değiştirme Tarihi: 05.11.2019 23:17

MasterChef Türkiye'de heyecan dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları önceki akşam önce kaptanlık sonrada ödül oyunu için karşı karşıya geldiler. Çiğ köfte ve Arap mutfağıyla ilgili yemekler yapan yarışmacılar güzel işler çıkardı. Peki, MasterChef'te ödülü kim kazandı?

TV8 ekranlarının heyecan dolu yarışması MasterChef Türkiye'de önceki akşam kaptanlık için kıyasıya bir mücadele yaşandı. Yarışmacılar bireysel olarak en iyi çiğ köfteyi yoğurmaya çalıştılar. Kaptanlık oyununun ardından ise kırmızı ve takım yarışmacıları MasterClass eğitimini kazanmak için mücadele verdiler. Peki, MasterChef'te ödül oyununu hangi takım kazandı?

KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 41. bölümde kaptanlık oyununun sonunda şefler en iyi çiğ köfteyi yapan ismi açıkladılar. İşte en iyi çiğ köfteyi yaparak mavi takımın kaptanı olan isim Cemre oldu. Cemre, kırmızı takıma kaptan olarak Eda'yı seçti. 

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'nin 41. bölümünde mavi ve kırmızı takım ödül oyununda karşı karşıya geldi. Günün menüsü Lübnan mutfağıydı. Şefler hangi tadımın ardından hangi takımın kazandığına karar verdiler. MasterClass ödülü için Lübnan mutfağından humus, babagannuş, tabbule, şiş tavuk, şiş köfte, sarımsaklı toum, kibbe (içli köfte),taş kadayıf yemekleri yapıldı. Jürinin yaptığı değerlendirme sonucunda ödül oyunun kazananı 4-3 ile Mavi takım oldu.