MasterChef'te MasterClass para ödülünü dün kim kazandı? | 5 Aralık MasterClass ödül oyunu

MasterChef'te MasterClass para ödülünü dün kim kazandı? | 5 Aralık MasterClass ödül oyunu
Yayınlanma Tarihi: 06.12.2019 09:13 | Değiştirme Tarihi: 06.12.2019 09:13

MasterChef Türkiye'de heyecan tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. Stresin ve heyecanın her geçen gün arttığı MasterChef'te dün akşam MasterClass ödülü için yarışmacılar karşı karşıya geldi. Birden çok tekniği en iyi uygulayan yarışmacı para ödülünün sahibi oldu. Peki, MasterChef'te MasterClass para ödülünü kim kazandı?

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışması MasterChef'te dün akşam MasterClass heyecanı yaşandı. En iyi şekilde birden farklı tekniğin eğitimini alan yarışmacılar daha sonrasında para ödülü için karşı karşıya geldi. Peki, MasterChef'te MasterClass para ödülünü kim kazandı? İşte para ödülünü kazanan isim.

MASTERCLASS PARA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

MasterChef'te balık yapan yarışmacılar en iyi şekilde teknikleri öğrenmeye çalıştı. Şeflerden eğitim alan yarışmacılar daha sonra mutfakta karşı karşıya geldi. MasterChef'in son bölümünde en iyi tekniği yapıp ödülü kazanan isim Alican oldu. Alican 5 bin TL'lik para ödülü çekini almaya hak kazandı.

MASTERCHEF'TE ELEME HEYECANI

MasterChef'te büyük final öncesi eleme heyecanı da giderek arttı. MasterChef izleyenleri bu hafta eleme potasına giren Cemre, Yasin ya da cuma günü belirlenecek olan bir isimden hangisinin yarışmaya veda edeceğini sorguluyor.

MasterChef Türkiye'de eleme bu akşam gerçekleşecek. Haftanın elenen ismi bu akşam yanıt bulacak.