MasterChef'te MasterClass ödül oyununu kim kazandı? 3 Eylül MasterChef'te kazanan kim oldu?

MasterChef Türkiye 2020'nin yeni bölümünde bu akşam MasterClass heyecanı yaşandı. MasterChef'te bu akşam Danilo Şef yarışmacılar MasterClass eğitimi verdi ve stüdyoda adeta İtalyan rüzgarı esti. Yarışmacılar elle makarna yapmayı, risotto pişirmeyi ve daha birçok tekniği öğrendi ve daha sonra ödül oyununda karşı karşıya geldi. Peki, MasterChef'te MasterClass ödül oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 03.09.2020 10:54
Değiştirme Tarihi: 04.09.2020 00:19
MasterChef'te MasterClass ödül oyununu kim kazandı? 3 Eylül MasterChef'te kazanan kim oldu?

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük heyecanla takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020'nin yeni bölümünde bu akşam yarışmacılar 3. kez MasterClass eğitimi aldı. Danilo Şef'in İtalyan rüzgarı estireceği MasterClass'ta bu akşam yarışmacılar, makarna, risotto ve daha birçok teknikle buluşacak ve kendilerine önemli şeyler katarken; MasterChef'te MasterClass ödül oyununu kim kazandı? 3 Eylül MasterChef'te kazanan kim oldu?

MASTERCLASS'I KAZANAN YARIŞMACI KİM OLDU?

Bu akşam MasterChef 2020'de İtalyan rüzgarları esti ve Danilo Şef, el yapımı makarnadan Risotto'ya kadar birçok yemeğin tekniğini, tarifini ve püf noktalarını stüdyoda yarışmacılara verdi! Makarna yapımında karşı karşıya gelen 16 yarışmacının hazırladığı makarna tabaklarını tadan şefler başarılı buldukları tabakların sahiplerini söyledi!

Haber ile ilgili metin girin!.

Mehmet Şef, Duygu ve Eray'ın tabağını beğendiğini açıkladı.

Somer Şef, Esra ve Özgül'ün tabağını beğendiğini açıkladı.

Danilo Şef, Emir ve Uğur'un tabağını beğendiğini açıkladı.

Adı açıklanan bu altı yarışmacı, bir sonraki turda tekrar, Risotto yapımında karşı karşıya geldi!

Haber ile ilgili metin girin!.

Emir, Özgül, Uğur, Duygu, Esra ve Eray'ın hazırladığı risotto tabaklarıdan şefler sırası ile tadım yaptı; MasterClass ödül oyununu kazanan isim şeflerin kararı doğrultusunda belli oldu! 3 Eylül Perşembe MasterChef 2020'de MasterClass'ın kazananı Emir Elidemir oldu.

MasterClass'ta bu akşamın birincisi Emir Elidemir'in risotto tabağı:

Haber ile ilgili metin girin!.

3 EYLÜL MASTERCLASS ÖDÜLÜ NE OLARAK BELİRLENDİ?

Bu akşamki MasterClass'ın ödülünü kazanan yarışmacı Emir oldu ve bu akşamın birincisi; makarna kesme makinesinin sahibi oldu!

MASTERCHEF'TE İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana, izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatan yarışma programı MasterChef 2020'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. 
Çölyak hastalığı yaşayan vatandaşların yiyebilecekleri tarzda yiyecekler hazırlayan yarışmacılar, daha sonra yaptıkları yemekleri şefleri sundu. Heyecan dolu oyunda mavi ve kırmızı takım yarışmacıları şefleri en çok etkileyecek tabağı hazıralamak için son ana kadar mücadele etti. Heyecan dolu mücadelenin sonunda haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım kırmızı takım oldu.

KIRMIZI VE MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI

Mavi takım: Celal, Barbaros, Serhat, Esra, Tanya, Ebru, Sefa ve Berker

Kırmızı takım: Eray, Furkan, Emir, Uğur, Özgül, Duygu, Ayyüce ve Gülşah