MasterChef'te kim elendi? İşte 20 Aralık MasterChef Türkiye'de elenen isim

MasterChef Türkiye'de bu akşam kritik bir eleme yaşandı. Bu hafta istenileni veremeyip eleme adayı olan Alican, Batuhan ve Ekin, bu akşam zorlu bir eleme etabı oynadı. Şefler tarafından değerlendirilen ve en kötü tabağa sahip olan isim bu akşam veda etti. Peki, MasterChef'te bu hafta kim elendi? İşte hayallerine veda eden o isim.

Yayınlanma Tarihi: 21.12.2019 00:16
Değiştirme Tarihi: 21.12.2019 00:49

TV8 ekranlarının reyting rekorları kıran yemek yarışması MasterChef Türkiye'de bu akşam kritik bir eleme oyunu oynandı. Alican, Batuhan ve Ekin arasında oynanan oyunda oldukça stresli anlar yaşandı. Kader yemeklerini yapan yarışmacılar arasından en kötü yemeği yapan isim MasterChef'e veda etti. İşte MasterChef Türkiye'de bu haftanın elenen ismi.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'de final yaklaşırken, eleme oyunlarının heyecanı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu haftanın eleme adayları Alican, Batuhan ve Ekin, bu akşam zorlu eleme oyunu oynadı. Eleme oyununda adeta kaderlerini kendileri çizen yarışmacılar arasından, en kötü yemeği yaparak şefler tarafından düşük not alan isim Batuhan oldu. Böylelikle MasterChef'te bu haftanın elenen isim Batuhan oldu. MasterChef Türkiye eleme oyunununda en başarılı yemeği yapan Ekin oldu.