MasterChef'te kim kazandı? MasterChef Türkiye 9 Eylül 2020 dokunulmazlık oyunu kim kazandı?

MasterChef'te kim kazandı? Merak edilen soru MasterChef Türkiye 2020'nin 9 Eylül 2020 tarihli son bölümünde yanıtını buldu. Kıyasıya mücadele ve heyecanın yaşandığı MasterChef'te, haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden kaybeden mavi takım yarışmacıları dün eleme potasına girmemek için bireysel dokunulmazlık oyununda mücadele etti. MasterChef'te bu akşam ise haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda yeni bir mücadele verildi. Verilen sürelerde hazırlanan tabaklar şeflerin önüne servis edildi. Peki şefler tadım yaptıktan sonra hangi takımın menüsünü daha çok beğendi? MasterChef'te kim kazandı? MasterChef Türkiye'nin ikinci dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 

Yayınlanma Tarihi: 09.09.2020 22:26
Değiştirme Tarihi: 09.09.2020 22:26
MasterChef'te kim kazandı? MasterChef Türkiye 9 Eylül 2020 dokunulmazlık oyunu kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan yemek yarışması programı MasterChef Türkiye 2020'nin yeni bölümünde, haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu akşam MasterChef'te dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya gelen olan mavi ve kırmızı takım yarışmacıları, şeflerin verdiği menüyü en iyi şekilde yaparak, dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı.

MASTERCHEF'TE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef'te bu akşam dokunulmazlık oyunu büyük heyecan yaratmaya devam edecek. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu 1 farkla kaybeden mavi takım yarışmacıları, bu akşam ikinci dokunulmazlığı kazanarak biraz nefes almaya çalıştı. Kırmızı takım yarışmacılarıyla galibiyet serisini sürdürüp, bu hafta takımlarından kimsenin elenmemesi için mücadele etti. Kritik mücadelenin ve heyecan dolu dokunulmazlık oyununun kazanını kırmızı takım oldu.

İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için nefesler tutuldu ve yeni takımlar ilk defa karşı karşıya geldi.

Esnaf lokantasına ait vazgeçilmez lezzetlerin ekrana geldiği yeni bölümde şefler istedikleri yemekleri en başarılı şekilde hazırlayan takımlara dokunulmazlığı verdi.

Böylece, dün akşamki düelloyu kazanan takım kaptanı Esra, Mavi takımın beş dakikalık avantaj ile başlamasına sebep oldu.

8 Eylül Salı akşamı MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu kazanan takım, Arem'in kaptanlığındaki Kırmızı takım oldu. Şeflerin beğenisine sunulan tabakların akabinde 4-3 skor ile takım üstünlük sağladı. Böylece, haftanın ilk dokunulmazlığını kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oyununa giderek eleme potası için aday vermek zorunda kaldı…

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef 2020'de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. MasterChef'te bireysel dokunulmazlığı kazanan Berker ilk eleme adayı olarak Duygu'nun ismini verdi.

Ardından takım oylama için bir araya geldi ve yüzleşme ile birlikte oylamalar da tamamlandı.

Ebru, Emir ve Furkan'ın eşit oy alması durumunda; Esra takım kaptanı olarak karar vermek zorunda kaldı ve eleme potasına gidecek ismi belirledi. Böylece, MasterChef'te haftanın 2. eleme adayı Furkan oldu.