MasterChef'te kim kazandı? 15 Ekim MasterChef Türkiye 2020'de 2. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye’de 2. dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. 15 Ekim Perşembe günü ekrana gelen MasterChef 78. bölümde Mavi takım ile Kırmızı takım bir kez daha dokunulmazlık için karşılaştı. Diğer dokunulmazlık oyunlarından farklı olarak takımlardaki yarışmacılar birbirine bağlanarak yemekleri yapmak zorundaydı. Bu akşamki dokunulmazlık oyunu konsepti ise İspanyol Mutfağı idi. Kıyasıya lezzet rekabeti sonrasında MasterChef’te dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Peki, MasterChef’te kim kazandı, 2. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 15.10.2020 22:40
Değiştirme Tarihi: 15.10.2020 22:40
MasterChef'te kim kazandı? 15 Ekim MasterChef Türkiye 2020'de 2. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta oyunların daha zorlaştığı MasterChef’te bu akşam farklı bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Şefler, takımlardaki yarışmacıları birbirlerine bağlayarak İspanyol mutfağına dair yemekleri bu şekilde yapmalarını istedi. Mavi takım ile Kırmızı takım yarışmacıları arasında müthiş bir mücadele ekrana geldi. Oyunun galibini ise şefler oybirliği ile ilan etti. Peki, MasterChef’te bu akşam 2. Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MASTERCHEF’TE 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’nin 78. bölümünde dokuzuncu haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu oyunda şefler, her iki takım yarışmacılarını birbirine bağladı. Bu sezon ilk defa bu şekilde takım oyunu oynanan yarışmacılar, yemek yaparken epey zorlandı. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılardan istenen yemekler ise İspanyol Mutfağı oldu. Market alışverişine üçer kişinin bağlı gittiği, sonrasında iki takımdaki yedişer yarışmacı, bağlı bir şekilde tezgahta yemek yapmaya çalıştı. Verilen sürenin sona ermesinin ardından şefler tadım yaparak dokunulmazlık oyununu kazanan takımı açıkladı. Beş yemek üzerinden yapılan değerlendirme sonucuna göre MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan Kırmızı takım oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

İLK DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANMIŞTI?

MasterChef’te bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu Salı günü oynandı. Pide çeşitlerinin yapıldığı ve birebir düello şeklinde yapılan oyunda Mavi takım 5-2 kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımda oynanan bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Ayyüce oldu. Ayyüce, Kırmızı takımdan Didem’i eleme potasına gönderdi ve ilk eleme adayı belli oldu. Sonrasında yapılan oylamada ise en çok ismi yazılan Özgül ise ikinci eleme adayı oldu.