MasterChef'te kim elenecek? İşte 7 Kasım MasterChef eleme adayları

MasterChef'te kim elenecek sorusunun yanıtı bu akşam TV8 ekranlarında gerçekleşecek olan eleme gecesiyle birlikte yanıt bulacak. Bu hafta dokunulmazlık oyunlarının oynanmasıyla birlikte hem kırmızı hem de mavi takımdan eleme adayları belirlendi. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 07.11.2019 10:07
Değiştirme Tarihi: 07.11.2019 10:59
MasterChef'te kim elenecek? İşte 7 Kasım MasterChef eleme adayları

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye'de bu akşam gerçekleşecek olan eleme gecesiyle birlikte bir kişi hayallerine veda edecek. Bu hafta oynanan 2 dokunulmazlık oyununda mavi takımdan Mustafa ve Suna, kırmızı takımdan ise Eda ve Güzide eleme adayı olarak belirlendi. Peki, MasterChef'te kim elenecek?

ÇİN YEMEKLERİ YARIŞMACILARI ZORLADI

MasterChef Türkiye 43. bölümde oynanan takım dokunulmazlığında kırmızı ve mavi takım sebzeli Çin böreği, wonton Çin böreği, zorlu karabiberli kalamar, tatlı ekşi soslu tavuk, Çin pilavı, Moğol usulü dana et tarifi ve kızarmış dondurmadan oluşan zorlu Çin menüsünü oluşturdu. Şefler takımların hazırladığı yemeklerin tadımını yaptıktan sonra değerlendirmede bulundu.

MasterChef'te bu hafta en başarılı yemeği yaparak dokunulmazlık oyununu kazanan takım mavi takım oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 43. bölümde oynanan takım dokunulmazlığında kaybeden takım kırmızı takım oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacılar barbun balığından en farklı, en lezzetli yemeği çıkarmaya çalıştı. En güzel barbun balığını hazırlamaya çalışan kırmızı takım yarışmacılarından bu hafta bireysel dokunulmazlığı Batuhan kazandı.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Batuhan, Eda'nın ismini verdi. Yapılan oylama sonucunda ise ortak kararla ikinci eleme adayı Güzide oldu.

Böylece ilk dokunulmazlık mücadelesi sonucunda isimleri verilen Mustafa, Suna ile birlikte Eda ve Güzide de eleme adayı olarak belirlendi.