MasterChef'te kim elendi? sorusu bu akşam yanıt buluyor... İşte MasterChef eleme adayları

MasterChef'te kim elendi? sorusu bu akşam yanıt buluyor... İşte MasterChef eleme adayları
Yayınlanma Tarihi: 14.11.2019 09:10 | Değiştirme Tarihi: 14.11.2019 09:10

MasterChef Türkiye'de heyecan seviyesi artmaya devam ediyor. Müthiş mücadelelerin yer aldığı MasterChef'te bu akşam eleme heyecanı yaşanacak. Mustafa, Alican, Ekin ve Yasin arasından bir isim bu akşam yarışmaya veda edecek.

TV8 ekranlarının büyük bir beğeniyle takip edilen yarışma programı MasterChef'te bu akşam eleme stresi yer alacak. Mustafa, Alican, Ekin ve Yasin arasında bu akşam kritik bir eleme oyunu yaşanacak ve en kötü yemeği yapan isim hayallerine veda edecek.

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları eleme adayı olarak Mustafa ve Alican'ı potaya koymuştu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununun ardından kendi takımlarından eleme adaylarını belirledi. 

Oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından bu haftanın eleme adayları; Mustafa, Alican, Ekin ve Yasin oldu.

GÖZLERİ BAĞLI ŞEKİLDE PUANLADILAR

MasterChef’in ikinci dokunulmazlık yarışında büyük heyecan vardı. Gözleri bağlı şekilde stüdyoya gelerek kör tadım yapan yarışmacılar puanlama bölümüne geçti. Yapılan puanlamada eşitlik sağlanınca şefler dokunulmazlığı kazanan takımı kendileri seçti. MasterChef'te dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı. Kırmızı takım ise eleme oyunu için yeniden mutfağa girdi.