MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? 30 Kasım MasterChef'te Mavi takım ve Kırmızı takım nasıl oluştu?

TV8 ekranlarının herkes tarafından beğeniyle takip edilen yarışma programı Masterchef Türkiye'de bu akşam kaptanlık oyunu oynandı. Uğur'un diskalifiye edilmesinin ardından kaptanlık oyununda mücadele edenyarışmacılar, finale doğru artık tüm oyunları kazanmak istiyordu. Peki, MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? Mavi takım kaptanı ve Kırmızı takım kaptanı kim oldu? Takımlar nasıl oluştu? Kaptanlar düellosunu kim kazandı? Bu haftanın avantajı neydi? 30 Kasım MasterChef 2020 111. bölüm kaptanlık oyunu detayları...

Yayınlanma Tarihi: 01.12.2020 00:14
Değiştirme Tarihi: 01.12.2020 00:14
MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? 30 Kasım MasterChef'te Mavi takım ve Kırmızı takım nasıl oluştu?

MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? sorusunun yanıtı, birçok izleyicinin merak edip araştırdığı konular arasında yer almaya başladı. MasterChef'in 30 Kasım Pazartesi tarihli 111. bölümünde yarışmacılar mavi takım kaptanlığını kazanabilmek için en güzel profiterolleri yapmaya çalıştılar. Peki, MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? Bu haftanın kaptanları kimler oldu? Mavi takım ve Kırmızı takım yarışmacıları kimler oldu, takımlar nasıl oluştu? Kaptanlar düellosunu kazanan yarışmacı ne avantaj elde etti?

MASTERCHEF'TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Masterchef Türkiye 2020'nin yeni bölümünde bu akşam yarışmacılar mavi takım kaptanlığı için mücadele etti. Finale artık çok az bir zaman kala bütün mücadelelerden galip ayrılmak isteyen yarışmacılar, bu akşam en güzel profiterolü yapmaya çalıştı. Şefler, yarışmacılardan kaptanlık oyunu için 30 adet profiterol yapmalarını istedi. Bunu yapmaları için verilen süre ise 50 dakika olarak açıklandı. Sürenin sonunda şefler tek tek yapılan profiterollerin tadımını yaptı. Ve finale kalan üç ismi açıkladı. Kaptanlık oyununda son üçe Emir, Sefa ve Özgül oldu. Bu üç isimden ise gecenin en iyi profiterolünü yapan Özgül, kaptanlık oyununu kazandı.

BU HAFTANIN KAPTANLARI KİM OLDU?

MasterChef'te bu akşam kaptanlık oyununu kazanan Özgül oldu. Mavi takım kaptanlığı kazanan Özgül, Kırmızı takım kaptanı olarak Eray'ı seçtiğini açıkladı.

MASTERCHEF'TE TAKIMLAR NASIL OLUŞTU?

MasterChef'te kaptanların belli olmasından sonra takımlar için yarışmacıların seçimi başladı. Mavi takım kaptanı Özgül ve Kırmızı takım kaptanı Eray, yaptıkları seçimler ile takımları şu şekilde oluşturdu;

MAVİ TAKIM: Özgül, Barbaros, Emir, Sefa

Haber ile ilgili metin girin!.

KIRMIZI TAKIM: Eray, Serhat, Ebru

Haber ile ilgili metin girin!.

KAPTANLAR DÜELLOSUNU KİM KAZANDI, NE AVANTAJ ELDE ETTİ?

MasterChef Türkiye'de bu akşam ekrana değişik bir kaptanlar düellosu ekrana geldi. Şefler, yapılacak yemeğin ne olduğunu söylemedi. Kaptanların karşısına kurulan tezgahın başına Mehmet şef geçti. Ve yarışmacılar, Mehmet şefi takip ederek ne yaptığını tahmin etmeye, aynısını yapmaya çalıştı. Yarışmacıların hazırladığı yemek şeflerin beğenisine sunuldu. Tadım sonrasında şefler kazananın Eray ve Kırmızı takım olduğunu açıkladı. Kaptanlar düellosu avantajının ne olduğu Cumartesi akşamı açıklanacak.

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye’de eleme adayları belli olduktan sonra gözler eleme oyununa çevrildi. Haftanın eleme adayları Uğur, Sefa ve Barbaros tezgahların arkasına geçti. Fakat şefler, Sefa ile Barbaros’un yukarı çıkmasını, Uğur’un ise öne gelmesini rica etti. Somer şef, Uğur’un sosyal medyadan yaptığı talihsiz açıklamalarından dolayı MasterChef Türkiye’ye devam etmesinin uygun olmadığına karar verdiklerini açıkladı. Uğur, yaptığı bu paylaşımlar nedenle MasterChef’ten diskalifiye edildi.