MasterChef'te ilk MasterClass ödül oyununu kazanan isim kim oldu? İşte MasterClass'ı kazanan yarışmacı

MasterChef Türkiye 2020'de ilk MasterClass eğitimi bu akşam TV8 ekranlarında yayınlandı ve Mehmet Şef'in anlattığı kesme/doğrama teknikleri yarışmacılara oldukça büyük bir artı kazandırdı. MasterClass eğitimlerini 2 etapta alan yarışmacılar daha sonra muhteşem bir ödül için karşı karşıya geldi. Mehmet Şef'in öğrettiği teknikleri en iyi uygulayan 4 yarışmacı final etabında yarıştı ve bu yarışmacılardan sadece bir tanesi kazandı. Peki, MasterChef'te ilk MasterClass ödül oyununu kazanan isim kim oldu? İşte MasterClass'ı kazanan yarışmacı

Yayınlanma Tarihi: 21.08.2020 00:28
Değiştirme Tarihi: 21.08.2020 00:28
MasterChef'te ilk MasterClass ödül oyununu kazanan isim kim oldu? İşte MasterClass'ı kazanan yarışmacı

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren, her sezonuyla ayrı bir keyif veren yemek yarışması programı MasterChef Türkiye 2020'nin yeni bölümünde, bu sezonunun ilk MasterClass eğitimleri verildi. Bu akşam yarışmacılar Mehmet Şef'in gösterdiği birçok tekniği öğrenmek için pür dikkat dersi dinledi. Mehmet Şef yarışmacılara hem kesme hem doğrama hem de pişirme tekniklerini oldukça farklı biçimlerde gösterdi. Peki, MasterChef'te ilk MasterClass ödül oyununu kazanan isim kim oldu? İşte MasterClass'ı kazanan yarışmacı...

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF'TE MASTERCLASS OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 2020'nin yeni bölümünde bu akşam heyecan dolu anlar yaşandı. Yeni sezonda yeni yarışmacılarla birlikte ilk kez MasterClass eğitimi yapıldı. 2 ayrı etaptan oluşan MasterClass eğitimini veren Mehmet Şef, yarışmacılara oldukça fazla teknik gösterdi. İlk etapta yarışmacılara sebze kesme ve doğrama tekniklerini gösteren Mehmet Şef daha sonra ise 2. etap olan et kesme tekniğine geçti. Bu iki etapta en başarılı teknikleri uygulayarak şeflerden tam not alan 4 yarışmacı Uğur, Serhat, Barbaros ve Berk oldu. Bu 4 yarışmacı son etapta birbirleriyle karşılaştı. 

Mehmet Şef 4 yarışmacıdan öğrettiği tekniklerle ilgili yaratıcı bir yemek yapmalarını istedi ve yarışmacılara sürelerini verdi. Öğrendiği tekniklerle en iyi ve en lezzetli tabağı yapan yarışmacı Serhat oldu.

MASTERCLASS ÖDÜLÜ NEYDİ?

Mehmet Şef, MasterClass oyununu kazanan ve en iyi tabağı ortaya koyan yarışmacıya nasıl bir ödül verileceğini açıkladı. 4 yarışmacı arasında en lezzetli yemeği yapan isim, şefler tarafından yeni bir bıçak takım setiyle ödüllendirilecekti. Bu bıçak takım setinde kazanan yarışmacının üzerinde ismi olacağını da Mehmet Şef ayrıca ekledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF'TE GEÇTİĞİMİZ SEZON MASTERCLASS ÖDÜLÜ NE OLUYORDU? ŞEFLER NASIL ÖDÜLLER VERİYORDU?

Geçtiğimiz sezon ekranlara gelen MasterChef, farklı ödüller ile gündeme gelmeyi başarıyordu. Para ödülü, hediye çeki, farklı ustalardan pastacılık eğitimi gibi çeşitli hediyeler kazanan yarışmacıların bu sezon alacağı ödüllerin ne olacağı da merak ediliyor!

Haber ile ilgili metin girin!.