MasterChef'te ilk 8 yarışmacı belli oldu! 10 Ağustos MasterChef 2. final turunda ana kadroya kim girdi??

MasterChef 2020'nin ilk final turu dün akşam itibari ile tamamlandı ve ana kadroya girecek 16 yarışmacı arasından ilk sekiz isim belli oldu! Bugün ekranlara gelecek yeni bölümde ise birbirleri ile mücadeleyi sürdürecek 14 farklı yarışmacı arasından seçilecek 8 yarışmacı kim olacak?MasterChef 2020'nin yarışmacıları kim oldu? 10 Ağustos Pazartesi MasterChef 2020'de 2. final turunu geçerek MasterChef ana kadroya giren yarışmacı kim oldu? İşte günün en iyi tabağını hazırlayarak en başarılı lezzeti şeflere sunan ve önlüğün sahibi olan isim...

Yayınlanma Tarihi: 11.08.2020 00:15
Değiştirme Tarihi: 11.08.2020 00:37

MasterChef 2020'de ikinci final turu heyecanı başladı! Bu akşam TV8 ekranlarında izleyenleri ile buluşan yarışma programı MasterChef 2020'nin ana kadrosuna girecek sekiz yarışmacının belli olmasının ardından bu akşam 9. isim belli oldu ve o isim önlüğünü alarak yukarıya çıkmaya hak kazandı! Peki, bu akşam MasterChef 2020'de günün birincisi kim oldu? 2. final turunda yarışmanın ana kadrosuna dahil olan yarışmacı kim? MasterChef 2020 yeni bölümünde yaşananlar detayları ile haberimizde.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

MASTERCHEF 2020'DE 10 AĞUSTOS PAZARTESİ GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU? MASTERCHEF ANA KADROSUNA GİREN 9. YARIŞMACI KİM?

MasterChef 2020'de 2. final turu başladı. İkinci grupta yer alan 14 yarışmacı adayı, ilk turda "Çerkez Tavuğu" yemeğini yapmaya çalıştı. 40 dakikalık sürenin bitiminde şefler, yemeklerin tadına baktı ve sonrasında ikinci oyuna geçen yarışmacıları açıkladı. Bu akşam, yaratıcılık oyununda yarışmaya hak kazanan isimler; Barbaros, Ebru, Eray, Arem, Tanya ve Çağla oldu. MasterChef Türkiye'nin ikinci oyununda soya sosu ana malzemesi olan yaratıcı bir yemek yaptılar. Bu yemek için 40 dakika süre verilmişti. Sürenin sonunda finale kalan Barbaros ile Eray oldu. Jüri, bu iki isim arasında günün kazananı ve MasterChef Türkiye'nin ana kadrosuna giren 9. yarışmacısını Barbaros Yoloğlu olarak açıkladılar.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

MASTERCHEF TÜRKİYE 2020'NİN İLK SEKİZ YARIŞMACISI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye’de geçtiğimiz Pazartesi günü başlayan final turunda her akşam bir isim MasterChef ana kadrosuna girmeye hak kazandı ve günün birincisi önlüğünü alarak üst kata çıkmayı başardı. İlk final turunda bu şekilde seçilen yarışmacılar; Serhat Doğramacı, Duygu Acarsoy, Özgül Coşar, Emir Elidemir, Ayyüce Kamit, Sedat Tuncer, Esra Tokelli ve Furkan Yalçın oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

MASTERCHEF 2020'DEN KİMLER ELENDİ?

MasterChef Türkiye’nin 20. bölümde sekiz yarışmacı önlüğü alabilmek ve ana kadroya girebilmek için kıyasıya rekabet etti. İki oyunda MasterChef 7. ve 8. yarışmacıları seçildi. Yarışmaya veda eden altı isim; Emel Günoğlu, Didem Devay, Rezzan Atan, Selin Aydın, Berker Başmanav, Sefa Okyay Kılıç oldu.

 

MASTERCHEF 2020 FİNAL TURUNDA ELEME SİSTEMİ NASIL BELİRLENDİ?

MasterChef 2020'de final turuna kalan 28 kişi, 14 kişilik iki gruba ayrıldı ve bu iki grup içinden bu hafta sonuna kadar sekiz kişi MasterChef ana kadrosu içine girecek şekilde yarışmaya başladı.

MasterChef Türkiye final turunda her gün iki farklı yemek yapılacak. İlk aşamada klasik bir yemek yapılacak ve o yemeği yapan en iyi altı kişi seçilecek; ardından bu altı kişi arasında da mini bir final yapılacak ve günün kazananı belli olacak.

Günün kazananı, MasterChef 2020 ana kadrosuna dahil olan kişi olacak. Bu yarışmacı, kazanan önlüğü alarak hem ana kadroyu garantilerken hem de yukarıdan diğer rakiplerini izleyebilecek.