MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef'te kim kazandı? MasterChef Türkiye 2020'nin yeni bölümünde dokunulmazlık oyunlarının heyecanı her geçen gün artmaya devam ederken, bir yandan da rekabet kızışıyor. MasterChef'te bu akşam oynanacak haftanın 2. dokunulmazlık oyununda iki takım yarışmacıları da çölyak hastalarının yiyebilecekleri yemekleri yaptı ve en iyi tabakları hazırlayan takım dokunulmazlık oyununu kazandı. Peki, MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 02.09.2020 22:43
Değiştirme Tarihi: 02.09.2020 22:43
MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren, izleyicilerini ekran başına kilitleyen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020'nin yeni bölümünde bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşanacak. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bu akşam çölyak hastalığını taşıyan vatandaşların yiyebilecekleri yiyecekleri hazırlayarak, şeflerden tam not almaya çalışacaklar. Peki, MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Haftanın ilk eleme adayları kimler oldu?

İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020'nin yeni bölümünde bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bu akşam çölyak hastalarının yiyebilecekleri yiyeceklerden hazırlayarak, en iyi tabakları ortaya çıkarmaya çalıştı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım kırmızı takım oldu. Böylece bireysel dokunulmazlık için mücadele edecek takım da mavi takım yarışmacıları oldu.

İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununda mavi ve kırmızı takım yarışmacıları karşı karşıya geldi. Meksika Mutfağı’ndan esintilerin ekrana geldiği yeni bölümde şefler istedikleri yemekleri en başarılı şekilde hazırlayan takımlara dokunulmazlığı verdi. Böylece Mavi takımın beş dakikalık avantaj ile başladığı dokunulmazlık oyununun kazananı belli oldu.

-Tortilla Çorbası'nda en başarılı takım, jüriler tarafından Mavi takım olarak belirlendi.

-Jürinin kararına göre Guacamole sosta en başarılı tabağı Mavi takım hazırladı.

-Sucuklu Karidesli Taco'da en başarılı takım jüriler tarafından Mavi takım olarak belirlendi.

-Tamale tabağında bu akşam en başarılı takım, Kırmızı takım olarak belirlendi.

-Etli Fasülyeli Enchilada yapımında en başarılı takım, Kırmızı takım oldu.

-Börülceli Mole tabağında en başarılı olan takım, Mavi takım oldu.

Böylece, 1 Eylül Salı akşamı MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu kazanan takım, Celal'in kaptanlığındaki Mavi takım oldu.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye 2020'nin dün akşam yayınlanan bölümünde Meksika mutfağında en iyi olan ve şeflerden tam not alan takım mavi takım oldu. Kırmızı takım eleme potasına gitmesi için adayları belirledi. Kırmızı takımda bireysel dokunulmazlığı alan isim Eray oldu.

Eleme potasına giden adaylar ise Özgül ve Duygu oldu.