MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 11 Aralık MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım

Yayınlanma Tarihi: 11.12.2019 22:40
Değiştirme Tarihi: 12.12.2019 00:18

MasterChef Türkiye'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı ve iki takım yarışmacıları da en iyi yemeği çıkartmak için mücadele etti. Kuzu kol sarma, dana sarma ve tavuk sarma yapan yarışmacılar arasından en iyi yemeği yapan takım dokunulmazlığın sahibi oldu. İşte MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım.

TV8 ekranlarının nefes kesen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye'de bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı ve iki takım yarışmacıları da oldukça zorlu bir yemek için mücadele etti. Oyun esnasında şefler yarışmacılara çeşitli sürprizler hazırlayarak zor anlar yaşattı. Peki, MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef'te haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam izleyicilere heyecan dolu dakikalar yaşattı. Kuzu kol sarma, dana sarma ve tavuk sarma yapan yarışmacılar, şeflerin onlara hazırladığı sürprizlerle beraber zorlu hale geldi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda şeflerinde sürpriz müdahalelerine en iyi şekilde tepki veren ve en iyi yemeği hazırlayan takım, mavi takım oldu. Böyle haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanmış oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNU İÇİNDE OYUN ZORLADI!

MasterChef Türkiye'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, oyun içinde oyun oynamak zorunda kaldı. Mavi takım ile kırmızı oyuncularını arka arkaya sıralayan şefler, onlardan üç farklı sarma yapmalarını istedi. Yarışmacılar, bu şekilde devam edecek derken şefler, sıraları değiştirmeye başladı. 3. sıradaki ilk sıraya, birinci sıradaki ikinciye, 2. sıradaki son sıraya geçip arkadaşının yaptığı yemeği tamamlamaya çalıştı. Epey zorlanan takımlardan mavi takım, bu zorlu etabı başarıyla geçti ve haftanın ikinci dokunulmazlığını kazandı. Kırmızı takım, tavuk sarma yemeğinde başarılı bulunurken mavi takım dana sarma ve kuzu kol sarma yemeklerinde başarılı oldu. Bu sonuçla kırmızı takım, eleme oyunu oynamak zorunda kaldı.