MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 19 Ağustos MasterChef 2020'de kazanan takım

MasterChef'te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı sorusunun yanıtı, heyecan dolu yemek yarışmasının takipçileri tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. MasterChef Türkiye 2020'de ana kadronun oluşmasıyla birlikte yarışmacılar ilk defa dün akşam ilk dokunulmazlık oyunlarını oynadı ve ilk dokunulmazlığı mavi takım kazandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ise bu akşam oynandı ve MasterChef'te büyük mücadele yaşandı. Peki, MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte 19 Ağustos MasterChef 2020'de kazanan takım.

Yayınlanma Tarihi: 19.08.2020 22:28
Değiştirme Tarihi: 19.08.2020 22:28
MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 19 Ağustos MasterChef 2020'de kazanan takım

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir ilgi ve heyecanla takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Heyecan dolu yarışmada bu akşam mavi ve kırmızı takım yarışmacıları mutfaktan kendi seçtiği malzemelerle yemek yaptı. Şeflere farklı farklı tabaklar sunan yarışmacılar arasında sadece bir takım daha çok beğenildi ve dokunulmazlığı kazanan taraf oldu. Peki, MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte 19 Ağustos MasterChef 2020'de kazanan takım.

MASTERCHEF'TE İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

İzleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma programı MasterChef 2020'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Pre Fix Menü hazırlayan yarışmacılar, marketten istedikleri ürünleri alarak istedikleri tabakları hazırladı ve şeflerden tam not almaya çalıştı. Heyecan dolu oyunda mavi ve kırmızı takım yarışmacıları en iyi tabağı yapabilmek için son ana kadar mücadele etti.

Şefler ilk olarak başlangıç tabağını puanladı ve başlangıç tabağını kazanan takım kırmızı takım oldu. Ana yemek için puanlanan iki takımda, ana yemek tabağını mavi takım kazandı ve durum 1-1'e geldi. Son tabak olarak tatlıyı değerlendiren şefler kırmızı takımın tabağını seçti ve kırmızı takım 2-1'lik skorla haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan taraf oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye 2020'de salı akşamı ilk dokunulmazlık oyunu ve bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında haftanın ilk eleme adayları belli oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Duygu, ilk eleme adayı olarak Celal'i söyledi. Kırmızı takımın yaptığı oylamada Duygu dokunulmazlığı kazandığı için, Celal eleme adayı olduğu için bu yarışmacıların ismi yazılamadı. Yapılan oylama sonucunda en fazla oy alan yarışmacı Sedat, haftanın ikinci eleme adayı oldu.

KIRMIZI VE MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Kırmızı takım: Serhat, Barbaros, Duygu, Uğur, Furkan, Sedat, Celal ve kaptan Ayyüce

Mavi takım: Emir, Berk, Esra, Ebru, Eray, Özgül, Gülşah ve kaptan Tanya