MasterChef'te haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? İşte 8 Kasım MasterChef 2020'de eleme adayı olan isim

MasterChef'te haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? Sorusunun yanıtı, ekran başına kilitleyen yemek yarışması programı MasterChef izleyicileri tarafından sorgulanmaya başladı. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında kendi aralarında oylama yaptı ve haftanın üçüncü eleme adayını belirledi. Peki, MasterChef'te haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? İşte 8 Kasım MasterChef 2020'de eleme adayı olan isim.

Yayınlanma Tarihi: 08.11.2020 22:58
Değiştirme Tarihi: 08.11.2020 22:58
MasterChef'te haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? İşte 8 Kasım MasterChef 2020'de eleme adayı olan isim

MasterChef Türkiye 2020'nin yeni bölümünde heyecan tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. MasterChef Türkiye'de haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu bu akşam nefes kesti ve dokunulmazlığı kazanan takım mavi takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununun ardından eleme adayı oylamasına geçti ve bir arkadaşlarına daha fazla oy atarak, haftanın üçüncü eleme adayını belirledi. Peki, MasterChef'te haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? İşte 8 Kasım MasterChef 2020'de eleme adayı olan isim.

HAFTANIN ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye 2020'nin yeni bölümünde bu akşam mavi ve kırmızı takım yarışmacıları haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi ve verilen saray mutfağı menüsünde daha başarılı olan takım mavi takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımda bireysel dokunulmazlık oyununu Serhat'ın kazanması sonrası bir de eleme adayı oylaması gerçekleşti. Kırmızı takım yarışmacıları kendi aralarında yaptığı oylamada en fazla oyu atarak haftanın üçüncü eleme adayı olarak Uğur'u gösterdi.

MASTERCHEF'TE HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye 2020'nin yeni bölümünde bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı kırmızı takım yarışmacıları dokunulmazlığı kaybetti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları daha sonra bireysel dokunulmazlık oyununa çıktı ve ana ürünün kestane olduğu yaratıcı tabaklar ortaya çıkarmaya çalıştı. Heyecan dolu bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Serhat oldu. 

Kırmızı takım yarışmacıları Serhat'ın bireysel dokunulmazlık oyununu kazanmasının ardından eleme oylamasına çıktı ve kendi takım arkadaşlarından eleme adayı olmaları için isimler yazdı. En fazla oyu alarak haftanın ikinci eleme adayı olan isim Barbaros oldu.

MASTERCHEF'TE İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana, izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma programı MasterChef 2020'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bu akşam çikolata fabrikasında, çikolatalı tatlılardan oluşan 5 farklı tabak hazırladı. Heyecan dolu oyunda mavi ve kırmızı takım yarışmacıları misafirleri en çok etkileyecek tabağı hazırlamak için son ana kadar mücadele etti. Keyifli mücadelenin sonunda haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım 23-12'lik skorla mavi takım oldu.

MASTERCHEF’TE İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef 93. Bölüm finalinde ise dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda yapılan oylama yer aldı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Eray’ın haricindeki beş yarışmacı için oy kullanıldı. Yeni sisteme göre her yarışmacı, bir isim yazdı. Oylama sonucunda adı en fazla yazılan Furkan, MasterChef’te haftanın ilk eleme adayı oldu.