MasterChef'te haftanın ilk eleme adayı kim oldu? | 3 Aralık MasterChef haftanın eleme adayı

Yayınlanma Tarihi: 04.12.2019 00:16 | Değiştirme Tarihi: 04.12.2019 00:43

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında yapılan yarışmayla belirlendi. 2 takımında katıldığı eleme oyununda 7 yarışmacıda eleme adayı olmamak için en iyi yemeği yapmaya çalıştı. 7 yarışmacıdan en kötü yemeği yapan isim haftanın ilk eleme adayı oldu.

Her bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatan MasterChef'te bu haftanın ilk eleme adayı oynanan oyunun ardından belirlendi. Mavi ve kırmızı takım yarışmacılarından hepsi bu hafta eleme oyununa kaldı. 7 yarışmacıdan arasından en kötü yemeği yapan isim haftanın ilk eleme adayı seçildi. Peki, MasterChef'te haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı oynanan mücadelenin ardından belirlendi. Bireysel oyunda İtalya'nın bilindik lezzetlerinden Cannelloni yapan yarışmacılar arasından bir kişi en kötü yemeği pişirdi ve haftanın ilk eleme adayı seçildi. Şeflerin tadımından sonra en kötü yemeği pişiren ve haftanın ilk eleme adayı olan isim Yasin oldu. En lezzetli yemeği pişirenler sırasıyla Batuhan, Cemre ve Ekin oldu.