MasterChef Türkiye haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 3 Aralık 2019MasterChef dokunulmazlık oyunu

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyununda nefes kesen dakikalar yaşandı. Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi'nde konuklara yemek hazırlayan mavi ve kırmızı takım yarışmacıları hem stresli hem de duygusal dakikalar yaşadı. Peki, MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 03.12.2019 22:20
Değiştirme Tarihi: 03.12.2019 22:49

TV8 ekranlarının izleyenleri ekran başına kilitleyen yarışması MasterChef Türkiye'de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi'ndeki konuklara nefis yemekler hazırladı. Hem duygusal hem eğlenceli anların yer aldığı dokunulmazlık oyununda kazananı engelli vatandaşların verdiği oylar belirledi. Peki, MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MASTERCHEF'TE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de bu akşam Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi'nde yemek yapan mavi ve kırmızı takım yarışmacıları, engelli vatandaşlara birbirlerinden güzel yemekler hazırladı. Yemekleri yiyen konuklar ardından oy verme işlemine başladı. 11 konuktan bir tanesi, zarfın içine hem mavi hem de kırmız pul koyması sonrasında durum 6-6 bitti. Stüdyoda sayılan oyların ardından ilginç bir sonuç çıktı ve iki takım yarışmacıları da berabere kaldı. Böylelikle 2 takımdaki 7 yarışmacı da eleme oyununa kaldı.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

MasterChef Türkiye'de Dünya Engelliler Günü'ne özel, Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi'ne konuk olan mavi ve kırmızı takım yarışmacıları, orada konaklayan vatandaşlarla sohbet etti. Engelli vatandaşlardan biri yemek masasında sesiyle adeta herkesi büyüledi. Duygusal anların yaşandığı esnada Güzide gözyaşlarını tutamadı.