MasterChef'te haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? İşte 11 Aralık MasterChef'te eleme adayları

Yayınlanma Tarihi: 12.12.2019 00:18
Değiştirme Tarihi: 12.12.2019 00:33

MasterChef Türkiye'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan mavi takım yarışmacıları, kırmızı takımı eleme oyununa gönderdi ve eleme oyununda kırmızı takım yarışmacıları zorlu anlar yaşadı. Finale yaklaşırken bu haftanın ikinci eleme adayı kırmızı takımdan çıktı. İşte haftanın eleme adayı olan ikinci isim.

MasterChef'te bu haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu sonrasında heyecan dolu bir eleme oyunu oynandı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bu akşam zorlu yemekler yaparak şeflerden dokunulmazlık kazanmaya çalıştı. Fakat bir takım diğerine göre daha başarılı oldu ve finale giden yolda ikinci dokunulmazlığı kazandı. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte 11 Aralık MasterChef'te haftanın ikinci eleme adayı olan isim.

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyunu sonrasında oldukça zorlu bir eleme oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları Ekin, Batuhan ve Cemre arasında büyük rekabet yaşandı. Yemeğini en iyi şekilde yapan yarışmacılar eleme adayı olmaktan kurtulurken bir yarışmacı diğerlerine göre daha zayıf kaldı ve haftanın ikinci eleme adayı oldu. Şeflerin en az beğendiği ve haftanın ikinci eleme adayı olan isim Batuhan oldu. Haftanın ilk eleme adayı ise dün oynanan oyun ile Rıfat olarak belirlenmişti.

YAPACAKLARI YEMEKLERİ BÖYLE SEÇTİLER!

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımın yarışmacıları Batuhan, Cemre ve Ekin, eleme oyununda karşı karşıya geldiler. Şefler, eleme adaylarına yapacakları yemekleri kura ile çektirdi. İki masada et ve sebze çeşitleri altı adet kapaklı yemek servis tabağında sunuldu. Kapalı olarak duran bu tabaklardan bir et ve bir sebze ile yaratıcı bir yemek yapmaları istendi. Bu kurada Ekin (somon ve pırasa), Batuhan (Kuzu sırtı ve bal kabağı) ve Cemre (Dana bonfile ve mantar) seçti.