MasterChef'te haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? 10 bin TL'lik ödül oyununu kim kazandı?

MasterChef'te haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? 10 bin TL'lik ödül oyununu kim kazandı?
Yayınlanma Tarihi: 18.12.2019 10:22
Değiştirme Tarihi: 18.12.2019 10:22

MasterChef'te heyecan seviyesi her geçen gün artmaya devam ediyor. MasterChef Türkiye'de dün akşam ödül oyunu ve dokunulmazlık oyunu heyecanı yer aldı. Son 5 kişi kalan yarışmacılar eleme oyununda zor anlar yaşadı. Peki, MasterChef'te haftanın ikinci eleme adayı kim oldu?

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de dün akşam bireysel eleme oyunu heyecanı yaşandı. Finale çok az bir zaman kala yarışmacılar eleme adayı olmamak için kıyasıya mücadele verdi. Peki, MasterChef'te haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? 10 bin TL'lik ödül oyununu kim kazandı?

MASTERCHEF'TE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de yeni bölüm yine heyecanlı geçti. Son beşe kalan yarışmacı ve birer yakını ile birlikte bir saatlik süre içinde en güzel yemeği yapmaya çalıştılar. MasterChef'te aileler, yapmak istedikleri yemeği kendileri seçerken şefler, yarışmacılardan su böreği yapmalarını istedi.

Eğlenceli geçen sürenin sonunda ödül olarak verilen 10 bin liralık ödülü kazanan kişi belli oldu. MasterChef'te ödülü kazananlar, Batuhan ve annesi oldu.

HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye 69. son bölümde, haftanın ikinci eleme adayının belirlenecek zorlu oyun nefesleri kesti. Haftanın ilk gününde yapılan eleme oyunu sonrasında Alican, ilk eleme adayı olmuştu.

Son bölümde Danilo şef tarafından tarif edilen sıvı nitrojen kullanılarak yapılan dondurma, yarışmacıları epey zorladı. Yarışmacılardan Cemre, en iyi tabağı hazırlayan kişi oldu. En zayıf tabağı hazırlayan Batuhan ise MasterChef'te haftanın ikinci eleme adayı oldu.