MasterChef Türkiye haftanın eleme adayları kimler oldu? | 6 Aralık MasterChef Türkiye haftanın eleme adayları

MasterChef Türkiye'de haftanın eleme adayları oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında belli oldu. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları eleme oyununda en iyi sushiyi yapmaya çalıştı. Eğlenceli ve zorlu dakikalar yaşanan MasterChef'te haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanan takım ve eleme adayları belli oldu.

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2019 22:40
Değiştirme Tarihi: 06.12.2019 23:04

Her bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatan MasterChef'te bu haftanın son eleme adayı oynanan oyunun ardından belirlendi. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bu hafta Uzak Doğu mutfağının kültleşmiş yemeği olan sushiyi yaptı. Mücadeleyi kaybeden takımdan haftanın son eleme adayı belirlendi. Peki, MasterChef'te haftanın eleme adayları kimler oldu?

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye'de haftanın eleme adayları oynanan mücadelenin ardından belirlendi. Haftanın eleme oyununda en iyi sushiyi yapmaya çalışan yarışmacılar, hem lezzetli bir sushi hem de güzel bir sunum hazırlamaya çalıştı. Şeflerin tadımından sonra haftanın kazanan takımı mavi takım olurken, haftanın üçüncü eleme adayı da kırmızı takımdan çıktı.

Böylelikle haftanın eleme adayları, Yasin, Cemre ve Batuhan oldu.