MasterChef'te final haftasına giden ilk isim belli oldu!

MasterChef'te rekabetin sonuna kadar yaşandığı, adeta final heyecanına sahne olan bir hafta geride kaldı. İşte MasterChef'te final haftasına giden ilk isim...

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2018 13:58
Değiştirme Tarihi: 09.11.2018 14:05
MasterChef'te final haftasına giden ilk isim belli oldu!

MasterChef Türkiye'de yarışmacılar haftanın ikinci günüde takım yarışı ve final haftası oyunlarında mücadele etti. Final haftası oyunlarını kazanan yarışmacı doğrudan adını final haftasına yazdırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Final haftasını garantileyen ilk kişinin belirlenmesi için 4 oyun oynandı. Şeflerin tattırdığı lezzetlerin içindeki malzemeleri tahmin etmeye çalışan yarışmacılardan biri Hakan, ikinci isim Burcu oldu.

FİNAL HAFTASI 1. OYUNU İÇİN TIKLAYIN

FİNAL HAFTASI 2. OYUNU İÇİN TIKLAYIN

MasterChef Türkiye'de final haftasına kalma oyununa çıkmak için yarışmacılar şeflerin verdiği yemeği en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Final haftası 3. oyununu kazanan isim Uğur, son oyunu kazanan da Kerem oldu. 

FİNAL HAFTASI 3. OYUNU İÇİN TIKLAYIN

FİNAL HAFTASI 4. OYUNU İÇİN TIKLAYIN

Oyunlar sırasında heyecanın yanı sıra komik anlar da yaşandı.  MasterChef Türkiye'deki ikinci final haftası oyununda yarışmacılar şeflerin tattırdığı Terkib-i Çeşidiye isimli Osmanlı yemeğinin içindeki malzemeleri tahmin etmeye çalıştı. Sıra Mehmet'in tahminine gelince stüdyoda kahkaha krizi çıktı...

Haber ile ilgili metin girin!.

MasterChef'in son bölümünde bir de görünmez bir kaza yaşandı. Takım yarışı sırasında hızlı hareket etmeye çalışan Murat, dikkatsizliğinin kurbanı oldu. Alçak tavanı fark etmeyip, başını çarpan Murat, bir anda kendini yerde buldu.

Haber ile ilgili metin girin!.