MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte 19 Ağustos MasterChef 2020'de kimlerin ismi yazıldı?

MasterChef Türkiye 2020'de eleme adayları bu akşam oynanan ikinci dokunulmazlık oyunu sonrasında belirlendi. Bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları, kendi takımları içinde 2 eleme adayı belirlemişti. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımda da 2 eleme adayı belli oldu ve toplamda 4 isim bu hafta eleme potasına girdi. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 20.08.2020 00:18
Değiştirme Tarihi: 20.08.2020 00:18
MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte 19 Ağustos MasterChef 2020'de kimlerin ismi yazıldı?

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir ilgi ve heyecanla takip edilen yemek yarışması MasterChef'te bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı ve dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları kendi takımları içinden eleme adayları belirledi. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte 19 Ağustos MasterChef 2020'de kimlerin ismi yazıldı?

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye 2020'nin yeni bölümünde bu akşam haftanın 4. eleme adayı belirlendi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacılarından ilk eleme adayı olan ismi, bireysel dokunulmazlığı kazanan Duygu belirledi ve Duygu ilk eleme adayı olarak Celal'in ismini verdi. İkinci eleme adayı ise oy çokluğu ve takım kararıyla Sedat. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları arasından ise ilk eleme adayları Eray ve Esra olarak belirlendi.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 2020'de bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım, daha sonrasında bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Somer Şef'in imza yemeği olan kabak çiçeği dolmasını en iyi yapan bir kişi bu hafta dokunulmazlığı kazanan isim oldu. Zorlu mücadelelerin ardından şeflere tadım yaptıran yarışmacılar arasında en iyi tabağı çıkaran ve bu hafta bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Özgül oldu.

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Özgül, ilk eleme adayı olarak Eray'ın ismini verdi.

MASTERCHEF'TE İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

İzleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma programı MasterChef 2020'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Pre Fix Menü hazırlayan yarışmacılar, marketten istedikleri ürünleri alarak istedikleri tabakları hazırladı ve şeflerden tam not almaya çalıştı. Heyecan dolu oyunda mavi ve kırmızı takım yarışmacıları en iyi tabağı yapabilmek için son ana kadar mücadele etti.

Şefler ilk olarak başlangıç tabağını puanladı ve başlangıç tabağını kazanan takım kırmızı takım oldu. Ana yemek için puanlanan iki takımda, ana yemek tabağını mavi takım kazandı ve durum 1-1'e geldi. Son tabak olarak tatlıyı değerlendiren şefler kırmızı takımın tabağını seçti ve kırmızı takım 2-1'lik skorla haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan taraf oldu.