MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte 10 Aralık MasterChef'te haftanın ilk eleme adayı olan isim

MasterChef Türkiye'de final için geri sayım sürmeye devam ederken, dokunulmazlık oyunlarındaki rekabette kıyasıya sürüyor. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi ve bir takım eleme oyunu oynamak zorunda kaldı. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 11.12.2019 00:16
Değiştirme Tarihi: 11.12.2019 00:40

MasterChef'te bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında heyecan dolu bir eleme oyunu oynandı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bu akşam yaratıcı bir yemek yaparak şeflerden dokunulmazlık kazanmaya çalıştı. Fakat bir takım diğerine göre daha başarılı oldu ve finale giden yolda ilk dokunulmazlığı kazandı. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte 10 Aralık MasterChef'te haftanın ilk eleme adayı olan isim.

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyunu sonrasında oldukça zorlu bir eleme oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları Güzide, Rıfat ve Alican arasında büyük rekabet yaşandı. Frigli bıldırcın yemeğini en iyi şekilde yapan yarışmacılar eleme adayı olmaktan kurtulurken bir yarışmacı diğerlerine göre daha zayıf kaldı ve haftanın ilk eleme adayı oldu.

ŞEFLERDEN BEŞ DAKİKA EK SÜRE

MasterChef'te nefes kesen eleme oyununda potadan ilk kurtulan isim Alican oldu. Şefler, Güzide ile Rıfat'a yemeklerini kurtarabilmeleri için beş dakikalık ek bir süre tanıdı. Yarışmacılar, bu süre içinde eleme potasına kalmamak için zamanla yarıştılar. Bu süre sonunda haftanın ilk eleme adayı olan isim belirlendi. Şeflerin en az beğendiği ve haftanın ilk eleme adayı olan isim Rıfat oldu.