MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye'de bu haftanın eleme adayları oynanan ikinci dokunulmazlık oyunu sonrasında belli oldu. Her hafta büyük heyecan yaratan MasterChef'te bu haftanın ilk eleme adayı Yasin olmuştu. Peki, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte haftanın eleme adayları.

Yayınlanma Tarihi: 05.12.2019 09:10
Değiştirme Tarihi: 05.12.2019 09:10
MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışması MasterChef Türkiye'de bu haftanın eleme adayları, oynanan ikinci dokunulmazlık oyunu sonrasında belli oldu. Peki, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte haftanın eleme adayları.

DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef'te kırmızı ve mavi takım hazırladıkları yemekleri eski yarışmacıların beğenisine sundu. Gözleri bağlı yemeklerin tadına bakan eski yarışmacılar, yapılan yemeklere puan verdi.

MasterChef dokunulmazlık oyununda mavi takım eleme potasına gitmekten kurtuldu. Kırmızı takım ise eleme oyununda yeniden mutfağa girdi.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef'te kırmızı takım yarışmacılarından Cemre ve Batuhan eleme oyununda rakip oldu. İkili Mehmet Şef'in hazırladığı yemeğe en yakın tabağı hazırlamak için mücadele etti.

En kötü yemeği yaparak haftanın ikinci eleme adayı olan isim Cemre oldu.

MasterChef'in 3 Aralık 2019 bölümünde oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası haftanın ilk eleme adayı Yasin olarak belirlenmişti.