MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? | 6 Kasım MasterChef eleme adayları

MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? | 6 Kasım MasterChef eleme adayları
Yayınlanma Tarihi: 07.11.2019 00:12 | Değiştirme Tarihi: 07.11.2019 00:12

MasterChef Türkiye 43. bölümde takım dokunulmazlığını kaybeden taraf kırmızı takım oldu. Kırmızı takımda bireysel dokunulmazlık oyununun ardından eleme adayı olan isimler de belli oldu. MasterChef'te eleme adayları kimler oldu?

MasterChef'te bu haftanın eleme adayları oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından belli oldu. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımdan Suna ve Mustafa eleme adayı olmuştu. Haftanın ikinci dokunulmazlığını ise kırmızı takım kaybetti ve toplamda 4 eleme adayı belirlenmiş oldu. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu?

MasterChef Türkiye'de heyecan kıyasıya sürmeye devam ediyor. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları bu hafta dokunulmazlık oyunlarını kazanabilmek için mücadele ettiler. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımdan eleme adayları takım kararıyla Suna ve Mustafa olmuştu. Oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımdan da eleme adayı olan isimler belli oldu. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte bu haftanın eleme adayları.

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme adaylarını Suna ve Mustafa olarak belirledi.

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu ise kırmızı takım kaybetti ve kırmızı takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Batuhan, bir hafta daha MasterChef'te kalmayı garantiledi. Takım kararıyla kırmızı takımdaki eleme adayları Güzide ve Eda oldu. Böylelikle haftanın eleme adayları Suna, Mustafa, Güzide ve Eda oldu.