MasterChef'te dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 12 Kasım Masterchef eleme adayları

MasterChef'te dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 12 Kasım Masterchef eleme adayları
Yayınlanma Tarihi: 13.11.2019 09:17 | Değiştirme Tarihi: 13.11.2019 09:17

MasterChef'te dokunulmazlık oyunu heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Her hafta bir kişinin eksilmesiyle büyük önem kazanan dokunulmazlık oyununda dün nefes kesen anlar yer aldı. Peki, MasterChef'te dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte, 12 Kasım Masterchef eleme adayları.

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir beğeniyle takip edilen yemek yarışması MasterChef'te dün akşam dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıyasıya rekabetin yaşandığı dokunulmazlık oyununda bir takım daha çok beğenilerek dokunulmazlığı kazandı. Peki, MasterChef'te dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyununda heyecan doruktaydı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları dün akşam öğrencilere yemekler hazırladı. Eleme adayı olmamak için tüm performansını sergileyen takımlar arasından bir takım daha fazla beğenildi ve haftanın ilk dokunulmazlığının sahibi oldu. MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım kırmızı takım oldu.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef'te ilk dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık için mücadele verdi. Bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan isim Rıfat oldu ve Rıfat bir isim belirleyerek ilk eleme adayını açıkladı. Daha sonrasında ise takım oylamasıyla birlikte en çok oyu alan ikinci isim 2. eleme adayı oldu. 

Verilen kararların ardından haftanın ilk eleme adayları mavi takımdan Mustafa ve Alican oldu.