MasterChef'te dün akşam MasterClass ödülünü hangi takım kazandı? | 18 Kasım 2019 MasterChef ödül oyunu

MasterChef'te dün akşam MasterClass ödülünü hangi takım kazandı? | 18 Kasım 2019 MasterChef ödül oyunu
Yayınlanma Tarihi: 19.11.2019 09:16 | Değiştirme Tarihi: 19.11.2019 09:16

MasterChef'te dün akşam MasterClass ödül oyunu heyecanı yaşandı. 50 liraya pazardan tüm alışverişlerini yaparak ona göre yemek yapacak olan yarışmacılar oldukça stresli dakikalar yaşadı. Peki, MasterChef'te dün akşam MasterClass ödülünü hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarının heyecan dolu yemek yarışması MasterChef'te bu hafta kaptanlık oyunu heyecanı yer aldı. Kaptanlık oyununda lahmacun yapan yarışmacılar kıyasıya yarıştı. Daha sonrasında mavi takım ve kırmızı takımın belirlenmesiyle iki takım MasterClass ödülü için karşı karşıya geldiler. Oynanan oyunun ardından MasterClass'ta bir ilk yaşandı. Peki, oldukça keyifli geçen yarışmanın sonunda kazanan hangi takım oldu?

MASTERCHEF'TE KAPTANLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk oyunu dün oynandı ve yarışmacılar kaptan olabilmek için kıyasıya mücadele etti. Urfa'ya özgü bir yiyecek olan lahmacunu en güzel şekilde yapmaya çalışan yarışmacılar zoru anlar yaşadı. Heyecan dolu mücadelenin ardından şefler tadımlarını yaptı ve haftanın kaptanını belirledi. 

MasterChef Türkiye'de bu hafta mavi takımın kaptanı Alican oldu. Alican kırmızı takıma rakip olarak Batuhan'ı kaptan olarak belirledi.

MASTERCLASS ÖDÜLÜNÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef'te MasterClass ödülünü kim kazandı sorusunun yanıtı heyecan dolu yarışmanın ardından merak edildi. Mavi takımın kaptanı olan Alican, kırmızı takım kaptanı olarak Batuhan'ı belirledi ve iki takım kaptanlarıda, takımlarında yarışmalarını istedikleri yarışmacıları seçti. Bir ilk yaşanarak heyecan dolu mücadelenin kazananı hem mavi takım hem kırmızı takım oldu.