MasterChef'te dün akşam kimler eleme adayı oldu? Eleme potasında büyük karşılaşma...

MasterChef'te dün akşam kimler eleme adayı oldu? Eleme potasında büyük karşılaşma...
Yayınlanma Tarihi: 20.11.2019 09:44 | Değiştirme Tarihi: 20.11.2019 09:44

MasterChef Türkiye'de dün akşam kimler eleme adayı oldu sorusunun yanıtı, sevilen yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları eleme adaylarını belirledi. Peki, MasterChef'te dün neler yaşandı? İşte eleme adayları.

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışma programı MasterChef'te dün akşam heyecan dolu bir dokunulmaz oyunu yaşandı. Dokunulmazlığı kaybeden mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyununun ardından eleme adaylarını belirledi. Peki, MasterChef'te dün akşam kimler eleme adayı oldu? İşte detaylar...

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı ve iki takım yarışmacıları da eleme adayı olmamak için mücadele etti. AnkaMall AVM'de yemek pişiren yarışmacılar bu hafta zorlu anlar yaşadı. Son ana kadar süren mücadele sonrasında şefler kazanan takımı açıkladı. MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım Batuhan'ın kaptanlığını yaptığı kırmızı takım oldu. Böylece Alican kaptan olduğu ilk dokunulmazlık oyununu kaybetmiş oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef'te bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Danilo Şef'in Survivor isimli tatlısını en iyi yapan isim bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. Hindistan cevizine benzeyen görüntüsüyle oldukça ilginç bir tatlı olan Survivor tatlısı yapan en iyi isim Cemre oldu ve Cemre bu haftanın ilk bireysel dokunulmazlığını kazanan isim oldu.

ELEME ADAYLARI KİM OLDU? 

Mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Cemre, haftanın ilk eleme adayı olarak Yasin'in ismini verdi. 2. eleme adayı ise yapılan oylama sonrası en çok oyu alan Kıvanç oldu.

KIVANÇ-YASİN KARŞILAŞMASI 

Böylece MasterChef'te bir dilek daha gerçek oldu. Haftanın ilk bölümünde birbirlerini eleme potasında görmek istediklerini söyleyen Kıvanç ve Yasin, bugün belirlenecek 2 adayla birlikte perşembe günü elemede yarışacak.